Otrdiena, 04.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Romāns, Romualds, Romualda;

LU jauktā kora “Dziesmuvara” un Rīgas Sv. Jāņa draudzes kora koncerts Sv. Jāņa baznīcā

Dziesmuvara, 25.11.2009. 10:07 | komentāri (2)

15. novembra rītā Rīgas Sv. Jāņa baznīcas dievkalpojuma ietvaros valsts svētku ieskaņai tika veltīts koru koncerts. Dziesmuvaras diriģentu Kristas Auderes un Edgara Račevska, kā arī Jāņa baznīcas draudzes kora diriģentes un ērģelnieces Ilzes Reines vadībā abu koru ap 60 cilvēku kuplajā sastāvā atskaņoja piecus skaņdarbus. To vidū izcēlās Andreja Jurjāna kantāte „Tēvijai”, solo izpildīja Ilona Maļecka, instrumentālo pavadījumu nodrošināja koncertmeistare Ilze Ozoliņa.
LU jauktā kora “Dziesmuvara” un Rīgas Sv. Jāņa draudzes kora koncerts Sv. Jāņa baznīcā

“Dziesmuvaras” sezonas sākums kā ierasts ir jauns mācību gads ar jaunu censoņu papildinājumu sastāvā, kas nu jau divu mēnešu laikā ir panācis skanējumu, kas kā pašiem koristiem izsakoties par baznīcā sniegto koncertu ‘brīžiem lika visam ķermenim notrīsēt’. Pieticīga, bet apņēmīga skaita sniegtajos koncertos šā gada ietvaros ir nodibinājusies labskanīgi draudzīga sadarbība starp abiem koriem, kas tika atzīta arī mācītāja Jura Zariņa vēlējumos un cerībās pirms koncerta kopīgā lūgšanā.

Šis dievkalpojums un reizē koncerts sniedza patiesu svētku sajūtu gan dziedātājiem, gan kuplajam klausītāju pulkam.

Foto no 1. novembra koncerta LU Lielajā Aulā "Dziesmas Latvijai"

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV