Otrdiena, 04.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Romāns, Romualds, Romualda;

Klubā „DEPO” uzstāsies Francijas post-hardcore grupa „Celeste”

DEPO, 22.04.2010. 10:21

Neirosis, Isis, SunO)), un tagad šim pēdējā laikā Rīgā notikušajiem nozīmīgākajiem metal koncertu sarakstam var pieskaitīt arī Francijas Celeste, kura DEPO uzstāsies 11. maijā.
Klubā „DEPO” uzstāsies Francijas post-hardcore grupa „Celeste”

Doom, post-metal, sludge, ambient, post-hardcore, black metal, grūti precīzi noteikt stilu kādā muzicē Celeste, tā ir ar metal un hardcore līdzekļiem veidota atmosfēriska, noskaņām bagāta mūzika, par kuras lielo popularitāti Latvijā noteikti jāpateicas vietējām grupām Soundarcade un Tesa. Pēdējā, starp citu ārzemēs ir spēlējusi kopā ar Celeste un pēc franču viesu lūguma to atkal labprāt darīs arī DEPO.

Grupa pastāv kopš 2005. gada, jau ar saviem pirmajiem 2 albumiem „Pessimiste(s)” (2007. gadā) un „Nihiliste(s)” (2008. gadā) tā kaldinājusi savu slavu, bet pagājušajā gadā izdotais „Misantrope(s)” nodrošinājis tai vietu metal augstākajā sabiedrībā. Albums ir saņēmis tikai izcilas atsauksmes un dažādās aptaujās tas atzīts par 2009. gada vienu no nozīmīgākajiem metal albumiem, daudzi kritiķi to pat nodēvējuši par labāko 2009. gadā. Prestižais izdevums ROCKSOUND par to raksta: „‘Misanthrope(s)’ ir nepārspējami nežēlīgs ieraksts, gan asinis stindzinoši drūms, gan psiholoģiski mokošs, kurā sajauktas pa daļai doom, sludge un dzēlīga hardcore ar caurvijošu black metal garšu.”

Rīgā grupa ierodas ar savu jaunāko albumu „Morte(s) Nee(s)”, kurš šobrīd pieejams tikai lejupielādei, bet jau pirmās atsauksmes un dzirdētais materiāls liek prognozēt, ka mums darīšana ar vienu no labākajām, aktuālākajām šī gada metal/ hc grupām.
 
CELESTE
http://www.myspace.com/unhiverdeplus
 
Dažas albuma „Misantrope(s)” recenzijas:
Asice.net 4/5 http://www.asice.net/reviews/3414/
Sputnikmusic 3,5/5 http://www.sputnikmusic.com/album.php?reviewid=30278
Mouthforwar 3,5/5 un 5/5 http://mouthforwar.net/index.php/2009/08/celeste-misanthropes/
Rocksound 7/10 http://www.rocksound.tv/reviews/article/celeste-misanthropes
 
Dažas albuma „Morte(s) Nee(s)” recenzijas:
Sputnikmusic 4/5 http://www.sputnikmusic.com/album.php?albumid=52423
Invisibleoranges http://www.invisibleoranges.com/2010/04/celeste-mortes-nees/
Metalnews 7/7 http://www.metalnews.de/?metalid=05&action=show&cdid=4597

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV