Piektdiena, 05.Jūnijs 2020. » Vārdadienas svin: Margots, Igors, Ingvars;

Grupa "Cosmos" noliedz izjukšanu

Grupa "Cosmos", 02.06.2010. 12:26

Tā kā pagājušajā nedēļā Latvijas informācijas telpā izskanēja baumas, ka grupa "Cosmos" ir pārtraukusi savu darbību, vēlamies viest skaidrību šai sakarā un nomierināt visus, kurus tas satraucis. Informācija, ka grupa "Cosmos" ir izbeigusi darbību, vismaz pagaidām, neatbilst patiesībai.
Grupa "Cosmos" noliedz izjukšanu

Lai arī tās dalībnieki nolēmuši a cappella muzicēšanai neveltīt 100% sava laika un darbojas arī citos muzikālos projektos, tās statuss pilnīgi noteikti nav klasificējams kā "izjukusi". Tikai pirms dažiem mēnešiem grupa noslēdza vērienīgu koncerttūri Latvijā, kā arī uzstājās daudzviet Ziemeļeiropā un Krievijā. Šī gada rudenī grupa plānojusi vairākkārt viesoties festivālos Trondheimā, Sanktpēterburgā, Varšavā, kā arī septembrī doties koncerttūrē uz Zviedriju.

Pašiem grupas dalībniekiem lasīt par grupas izjukšanu bija nepatīkams pārsteigums.

"Interesantākais ir tas, ka daļa grupas šo vēsti izlasīja studijā, miksējot jaunāko skaņdarbu, ko drīzumā domājām publicēt. Pieļauju, ka visa šī lieta ir tikai muļķīgs pārpratums, ne uz vienu ļaunu prātu neturam," - tā Reinis Sējāns.

Andris Sējāns: "Nudien esam domājuši, ka vēlamies pamēģināt arī citas lietas dzīvē - "Cosmos" nav vienīgais, ar ko nodarbojamies nu jau vairākus gadus, bet tas ir tikai normāli. Ja Latvijā meklēsim izjukušās grupas pēc kritērija, vai tās dalībnieki realizējas tikai šai vienā projektā, tad izjukušas laikam skaitīsies 98% no muzikālajām apvienībām, ko zinu. Atvainojos, ja intervijā esmu izteicies pārprotami."

Atgādinām, ka it kā sensacionālais jaunums izplatījās pagājušajā nedēļā pēc tam, kad, iznākot laikrakstam "Ir", kurā publicēta saruna ar "Cosmos" dziedātāju Andri Sējānu, intervijas autore savā Twitter profilā publicēja ierakstu "Jaunajā IR viena skumja ziņa: izjukusi grupa Cosmos." Lai arī rakstā Andris minējis, ka ir nodarbināts jaunā darbā – Spīķeru koncertzālē, un grupas Cosmos darbībā iestājusies pauze, par grupas darbības izbeigšanu nav stāstījis.

"Neko nevaram pateikt par nākotni - mūzikā, protams, tu nekad nezini, kāds būs noskaņojums un vēlme muzicēt pēc trīs vai pieciem gadiem, bet droši varu apgalvot, ka pagaidām mums ir, ko teikt, un šogad mums darba vēl daudz," saka Jānis Ozols.

"Pašlaik strādājam studijā, lai tuvākajos mēnešos radio pirmatskaņotu vēl nedzirdētas "Cosmos" oriģinālkompozīcijas, domāju, ka šogad sagaidīsim arī disku. Par tālākiem plāniem neko pateikt nevaru. Neko negribu apsolīt. Taču to, kad izjuksim - to paziņosim paši," saka Jānis Šipkēvics.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV