Sestdiena, 06.Jūnijs 2020. » Vārdadienas svin: Ingrīda, Ardis;

Jauktais koris "DeCoro" uzņem jaunus dziedātājus

Aija Liepiņa, 21.07.2010. 15:00

Tiek aicinātas sajūtās jaunas, dziedošas personības otrdienu un ceturtdienu vakaros pievienoties jauktā kora "DeCoro" pulkam. Gaidīti tie, kas vēlas gūt piepildījumu no kopīga procesa gan mēģinājumos, gan skatuves mirkļos, lai jau augusta sākumā pavadītu piecas dienas Rojā – kora nometnē, gatavojoties jaunajai sezonai.
Jauktais koris "DeCoro" uzņem jaunus dziedātājus

Pieteikšanās uz noklausīšanos jauktajam korim "DeCoro" iespējams, aizpildot pieteikuma anketu http://www.lu.lv/decoro un nosūtot uz choir.decoro@gmail.com.

Pieteikties iespējams līdz 27. jūlijam. Noklausīšanās 22. un 27. jūlijā no plkst.18 LU Bioloģijas fakultātes (Kronvalda bulvāris 4) 2. auditorijā.

Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes jauktais koris "DeCoro" ir Latvijas Universitātes (LU) mākslinieciskās pašdarbības kolektīvs, kas darbojas kopš 2007.gada augusta.

Kora pamatsastāvs ir izveidojies, atdaloties no LU Studentu biedrības Dziesmuvara jauktā kora, kas pēc atjaunošanas darbojas kopš 2000.gada oktobra. Kora nosaukums "DeCoro" tulkojumā no itāļu valodas nozīmē „gods".

Koris savā īsajā pastāvēšanas laikā jau paguvis piedalīties vairākos konkursos. Koris piedalījies Dziesmu un deju svētkos, starptautiskajā koru konkursā Riminī Itālijā un startējis starptautiskajā koru konkursā Tallinā.

Papildu informācija:
Kora DeCoro projektu vadītāja Aija Liepiņa
Tālr: +3719174571
e-pasts: aija.liepina@gmail.com

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV