Piektdiena, 29.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Raivis, Raivo, Maksis;

Grupa "Z-Scars" ziemas-pavasara koncerttūri noslēgs Afganistānā

Z-Scars, 14.04.2011. 10:05

Noslēgumam tuvojas grupas "Z-Scars" Latvijas 2011. gada ziemas-pavasara tūre, kuras ietvaros mūziķi sniedz stundu un trīsdesmit minūtes garus koncertus 13 Latvijas pilsētās. Koncertos grupa atskaņo savas labāko dziesmu izlases "Z-Scars 20001-2011" dziesmas. Ar grupu vēl iespējams tikties 15. aprīlī Jēkabpilī klubā "Cita atpūta", 16. aprīlī Tukumā klubā "Jet cafe", 22. aprīlī Liepājā klubā "Fontain palace".
Grupa "Z-Scars" ziemas-pavasara koncerttūri noslēgs Afganistānā

„Ļoti priecājamies, ka uz mūsu pasākumiem vēl joprojām cilvēki nāk, pie tam 80% no koncertu apmeklētājiem dzied līdzi, zina dziesmām vārdus un tas mums ir galvenais. Mūsu grupas lielākā bagātība ir mūsu atpazīstamās dziesmas, par kuru noklausīšanos dzīvajā koncertā mūsu pasākumu apmeklētāji balso ar sevis nopirkto biļeti," stāsta Andris Kivičs. "Lielu paldies mēs gribētu pateikt kompānijai "RJK" par to, ka visos tūres koncertos mums bija sava aparatūra un cilvēki, kas rūpējās par maksimāli labāko iespējamo skaņu". Grupa teil paldies arī "Latviešu radio", kas informatīvi atbalstīja grupu visas tūres garumā.

Pēc veiksmīgi aizvadītiem "Z-Scars" labāko dziesmu izlases koncertiem visā Latvijā grupa saņēmusi piedāvājumu Latvijas republikas neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienā doties uz Afganistānu, lai uzstātos Latvijas, ASV un Norvēģijas kontingenta karavīriem. Grupai paredzēti trīs aptuveni stundu gari koncerti - Kabulā, Maimanā un Mazar-i-Šarifā. "Z-Scars" spēlēs savas populārākās dziesmas, kā arī īpaši šim pasākumam ir sagatavotas astoņas kaverversijas no tādu mākslinieku kā "U2", "Depeche mode", "Nickelback", "Oasis" u.c. repertuāra.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV