Piektdiena, 07.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Madars, Alfrēds, Fredis;

Dziedāšanas vakars kopā ar Zani Šmiti

EasyGet.lv, 02.12.2011. 12:03

Ceturtdien, 8. decembrī, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiks cikla "Dziesmu klade" trešais sarīkojums, informē informē muzeja mājas lapas redaktore Maija Treile.

Pasākumā ikviens aicināts neformālā gaisotnē apgūt dažādas dziesmas, kuras ikdienā un godos tikušas un tiek dziedātas dažādos Latvijas novados. Dalībniekiem nav nepieciešamas priekšzināšanas, muzikālā izglītība un vokālās dotības, galvenā ir vēlme dziedāt. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi klades, kurās pierakstīt pasākumā dziedātās dziesmas, lai tās vēlāk varētu izmantot dažādās dzīves situācijās.

Dziedāšana notiks etnomuzikoloģes Zanes Šmites vadībā. Vakara gaitā tiks atskaņoti dažādu novadu teicēju balsu ieraksti, pēc dziesmas noklausīšanās dalībnieki to izdziedās paši. Lai vārdu neprasme netraucētu dziedāšanas prieku, teksts kā karaokē tiks projicēts uz ekrāna. Dziedāšanas vakara sākumā paredzēta arī neliela lekcija par dziedāšanas tradīcijām.

Sarīkojumos "Dziesmu klade" gaidīts jebkurš dziedāt gribētājs neatkarīgi no prasmes noturēt melodiju vai iepriekšējo cikla pasākumu apmeklējuma. Dziedāšana notiek katra mēneša otrajā ceturtdienā plkst. 17:30.

Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV