Sestdiena, 04.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds;

Mūzikls Mamma Mia! Latvijā sajūsmina 25 tūkstošus skatītāju

easyget.lv, 14.05.2007. 13:20

Koncertaģentūra FBI informē: Ar grandioziem panākumiem svētdien, 13.maijā, noslēdzās mūzikla Mamma Mia! pasaules turnejas viesizrādes Latvijā. Astoņas izrādes „Arēnā Rīga” kopā noskatījās 25 tūkstoši skatītāju.
Mūzikls Mamma Mia! Latvijā sajūsmina 25 tūkstošus skatītāju
Koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka atzīst: „Mums ir liels gandarījums, ka Latvijas publika novērtēja iespēju vērot pasaulē populāro Vestendas mūziklu un aktīvi apmeklēja tā viesizrādes Rīgā. Arī Latvijas publikai mūzikls sagādāja neaizmirstamus mirkļus – to spilgti raksturoja situācijas, kuras novērojām izrāžu beigās, kad skatītāji kājās stāvot aplaudēja un dziedāja līdzi grupas ABBA slavenajiem hītiem „Mamma Mia!”, „Dancing Qeen” un „Waterloo”.”

Pēc noslēguma izrādes mūzikla Mamma Mia! pasaules turnejas trupa tālāk dosies uz Helsinkiem, kur „Hartwall” arēnā no 16.maija līdz 3.jūnijam notiks 24 mūzikla viesizrādes.
Tikmēr Maskavā mūzikls Mamma Mia! svinēja savu 200 izrādi. Kopš 2006.gada 16.oktobra, kad MDM („Московский Дворeц Молодежи”) teātrī notika mūzikla pirmizrāde, to kopumā noskatījušies 250 000 cilvēku. Jāatzīmē, ka Krievijā mūzikls notiek krievu valodā un tā ir pirmā reize vēsturē, kad ABBA dziesmas iestudētas krieviski.

Paralēli mūzikls Mamma Mia! tiek uzvests vēl 10 dažādās pasaules vietās un to kopā noskatījušies vairāk kā 30 miljoni cilvēku.
Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV