Trešdiena, 12.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Klāra, Vizma;

Toms Grēviņš, Uldis Rudaks un BJMK Rokskolas audzēkņi viesosies Valkā

EasyGet.lv, 12.01.2012. 17:51

Sestdien, 21.janvārī, radošajā telpā „309.kabinets", Valkā, Rūjienas ielā 3E, 3.stāvā, gaidāms, iespējams, šīs sezonas lielākais notikums radošā kabineta kultūras dzīvē. Valkā viesosies dīdžeji Toms Grēviņš un Uldis Rudaks, kā arī ceļu no Jelgavas mēros Bērnu un Jauniešu Mūzikas Kluba (BJMK) Rokskolas audzēkņi, informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne.
Toms Grēviņš, Uldis Rudaks un BJMK Rokskolas audzēkņi viesosies Valkā

Plkst. 19.00 notiks BJMK Rokskolas audzēkņu koncerts, piedalīsies arī vietējās grupas „Most Wanted" un „Seven Lies". Plkst. 21.00 – U.Rudaka un T.Grēviņa lekcija par aktualitātēm rokmūzikā. Vakara programmas noslēgumā, plkst.22.00 – Toma Grēviņa un Ulda Rudaka diskotēka – „Vissjaunaisirlabiaizmirstsvecais".

T.Grēviņš šovbiznesā darbojas jau kopš septiņu gadu vecuma. Ar radio „saslimis" ap 1993. gadu, klausoties pirmās Radio SWH pārraides, un nu jau desmito gadu Grēviņš ir radio dīdžejs. 2010. gada aprīļa beigās Latvijas mediju vidi sakustināja peripetijas ap Radio SWH. Vairākas ētera personības ir nomainītas uz citām – četri no vadošajiem Latvijas radio dīdžejiem aizgājuši labprātīgi, tai skaitā progresīvais radio dīdžejs – Toms Grēviņš. Tā rezultātā tapis jauns medijs, jauns radio – Radio 101.

U.Rudaks ir žurnālists, kritiķis, recenzents, publicists, literāts, fotogrāfs un mūziķis. Radījis ap 1000 rakstu (galvenokārt par rokmūziku). Fotogrāfē jau kopš bērnības. Sarakstījis autobiogrāfisku grāmatu „Rokupācija" par Latvijas rokmūzikas vēsturi, skatot to caur savu pieredzi.

Privātā Baltijas Jauno mūziķu skola dibināta 2008.gada augustā. Skola piedāvā vienu 5 mācību gadu programmu – rokmūzika. Programmā „Rokmūzika" Valkas filiālē iespējams pieteikties šādās specialitātēs: ģitāras, bungu, basģitāras, vokāla un saksofona nodarbībām, kā arī BJMK rokskolas sagatavošanas kursam. No šī gada janvāra Valkas filiālē notiek arī pieaugušo apmācība.

Ieejas maksa – Ls 2,50 (ar flyeri – Ls 2,00)

Vairāk informācijas: www.309.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV