Svētdiena, 07.Jūnijs 2020. » Vārdadienas svin: Gaida, Arnis;

Sonora Vaice sniegs solokoncertu „Baltajā flīģelī"

EasyGet.lv, 29.03.2012. 15:01

Sestdien, 31. martā, plkst.18.00 Siguldas koncertzālē ,,Baltais flīģelis" skanēs operas solistes Sonoras Vaices jaunā soloprogramma ,,Es ticu sapņiem", kurā skanēs franču komponistu opermūzika un vokālā kamermūzika, informē Inguna Almbauere. Pie klavierēm Latvijas Nacionālās operas solistu koncertmeistare Ilze Ozoliņa.
Sonora Vaice sniegs solokoncertu „Baltajā flīģelī"

Sonora Vaice koncertprogrammā sniegs klausītājiem iespēju baudīt franču vokālās mūzikas bagātības. "Programma pašai māksliniece nesusi pārsteidzošas atklāsmes, tiekoties ar jaunām mūzikas partitūrām Gabriela Forē, Gustava Šerpantjē, Frānsisa Pulenka, Šarla Lekoka daiļradē. Koncertā skanēs izcilas franču operu ārijas - Margarētas Rotaslietu āŗija no Šarla Guno operas ,,Fausts", operas zelta repertuāra pērle - Džuljetas valsis no operas ,,Romeo un Džuljeta", ārijas no Žorža Bizē ,,Karmena" , Žila Masnē ,,Manona" un 20.gs. ģēniju Kloda Debisī un Morisa Ravela vokālā mūzika", stāsta koncertzāles vadītāja Inese Zagorska.

Operas soliste, soprāns Sonora Vaice absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesores Ludmilas Braunas vokālo klasi. Studējusi Itālijā pie Katjas Andželoni un vēlāk Lielbritānijā, guvusi panākumus valsts, kā arī starptautiska mēroga konkursos. Soliste ir divkārtēja Lielās Mūzikas Balvas laureāte. Dziedājusi Austrijā, Vācijā, Itālijā, Zviedrijā, Polijā, Francijā, Austrālijā, Grieķijā un Ķīnā. Viņas repertuārā ir lomas tādās operās kā Cosi fan Tutte, Burvju flauta, Traviatta, Seviljas bārddzinis, Orfejs un Eiridīke, Bohēma, Alčīna un daudzas citas. Sonora Vaice jau otro gadu desmitu ir viena no spožākajām mūsu valsts operdziedātājām.

Koncerts notiek Franču valodas un ,,Frankofonijas dienas 2012" Latvijā pasākumu ietvaros.

Biļetes nopērkamas koncertzāles "Baltais flīģelis" kasē darba dienās 10.00–18.00, kases tālrunis 67974787 un "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuparadize.lv.

Papildu informācija: www.sigulda.lv, wwwbaltaisfligelis.lv

Foto: Operas soliste Sonora Vaice. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV