Pirmdiena, 21.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Matīss, Modris, Mariss;

Imantdienās gaidāmi pirmatskaņojumi, viesi un „Menueta" atgriešanās

EasyGet.lv, 02.07.2012. 12:24

Sestdien, 7. jūlijā, ar jaunu dziesmu pirmatskaņojumiem, daudziem viesiem un muzikāliem pārsteigumiem, kā arī sengaidītu atkalredzēšanos ar grupu „Menuets" Cēsīs izskanēs tradicionālie Imanta Kalniņa mūzikas svētki „Imantdienas", informē Kārlis Auzāns.
Imantdienās gaidāmi pirmatskaņojumi, viesi un „Menueta" atgriešanās

Šogad Imantdienās pirmā koncerta daļa būs veltīta Ojāra Vācieša dzejai. Dziesmas ar viņa vārdiem atskaņos grupa „Turaidas roze" un pats komponists. Šo dziesmu klāstā būs vairākas senas kompozīcijas, kas tikpat kā nekad nav skanējušas.

Koncerta otrajā daļā grupas „Autobuss debesīs" izpildījumā skanēs dziesmas no Imanta Kalniņa un Vika dziesmu cikla „Autobuss debesīs" , kā citas plaši pazīstamas melodijas. Šajā koncerta daļā uzstāsies arī Goran Gora, Māra Upmane – Holšteina, Andris Ērglis un Paula Dukure.

Koncerta noslēdzošanā daļā pēc vairāku gadu pārtraukuma īpaši Imantdienām par godu apvienosies grupa „Menuets". Zināms, ka grupas repertuārā būs gan visu laiku populārākās Imanta Kalniņa dziesmas, gan daži pirmatskaņojumi.

Tieši jaunās dziesmas bija viens no izšķirošajiem apstākļiem, kas pamudināja grupu piekrist Imanta Kalniņa uzaicinājumam atkal atgriezties Imantdienās par spīti tam, ka grupa nekoncertē jau vairākus gadus.

Koncerta noslēgumā gaidāma tradicionālā publikas sadziedāšanās.

Imantdienas Cēsu Pils parka estrādē notiks 7. jūlijā. Koncerta sākums gaidāms plkst. 20.00.

Visas sēdvietu biļetes uz koncertu ir izpirktas, taču tirdzniecībā „Biļešu servisa" kasēs un internetā ir pieejamas ieejas/stāvvietu biļetes. Tās būs pieejamas arī koncerta norises dienā pie ieejas estrādē.

Foto: Komponists Imants Kalniņš. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV