Svētdiena, 16.Jūnijs 2019. » Vārdadienas svin: Justīne, Juta;

Laba daba 2012 mūzikas programma

EasyGet.lv, 03.08.2012. 10:52

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba 2012 norisināsies no 3. līdz 5. augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki", Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā. Kopumā uz piecām skatuvēm koncertēs vairāk kā sešdesmit dzīvās un elektroniskās mūzikas apvienības no Latvijas un ārvalstīm. 
Laba daba 2012 mūzikas programma

3. augusts
Lāča skatuve (galvenā)
17:30 Mango(Latvija)
19:00 Deskalighters (Latvija)
20:30 Spiritual Seasons (Ukraina)
22:00 Iļģi (Latvija)
23:30 Svjata Vatra (Igaunija, Ukraina
)01:30 Dub Syndicate (Jamaika)

Suņa skatuve (šķūnis)
18:30 Sound Religion (Latvija)
20:00 Pupociklu vasara (Latvija)
21:30 HMP? (Latvija)
23:00 Mācītājs On Acid (Latvija)
00:30 Dzeltenie Pastnieki (Latvija)
02:00 Eskimo (Latvija)

Eža skatuve (folk, reggae, world)
18:00 Nepilngadīgā Anna (Latvija)
19:30 Pulsa Efekts (Latvija)
21:00 Dzelzs vilks (Latvija)
22:30 Striķis (Latvija)
00:00 Bombillaz (Igaunija)
01:30 B-Sea Surfers (Latvija)

Kraukļa ligzda (electro, Dj)
19:00 Vibe55 (Latvija)
22:00 Armant (Latvija)
23:00 Trashy Kid (Latvija)
00:30 Breakfake (Latvija)
01:30 Clubroot (Lielbritānija)
03:00 Solitude (Lielbritānija)
04:30 Rennue Unique (Latvija)
05:30 AON (Latvija)

Chillout skatuve "Zaļās pūces miga"
21:00 Mūzu muzejs – DJ Bērziņš un Kārkliņš
23:00 Pierasti ieraksti – Dj Žaks
00:00 Video Ritmi – muzikāla video programma

Ej Apskrieties prieka māja
17:00 Disko EJ& Duets Skazka

4. augusts
Lāča skatuve (galvenā)
15:00 Suņa stunda (Latvija)
16:00 Kuchenbeat (Latvija)
17:30 Tramplīni (Latvija)
19:00 Oranžās brīvdienas (Latvija)
20:30 Pienvedēja piedzīvojumi (Latvija)
22:00 El Mars (Latvija)
23:30 Chinawoman (Kanāda)
01:30 Auļi (Latvija)

Suņa skatuve (šķūnis)
12:00 Teātra izrāde 'Sāra Keina'
14:30 Marta Migla (Latvija)
15:30 Stūrī zēvele (Latvija)
17:00 Starmetis (Latvija)
18:30 Frontlines (Latvija)
20:00 Indygo (Latvija)
21:30 Skafandr (Krievija)
23:00 PND (Latvija)
00:30 Adolescents (ASV)
02:00 Tesa (Latvija)

Eža skatuve (folk, reggae, world)
12:30 Kokle (Latvija)
13:30 Krampis (Latvija)
15:00 Lāns (Latvija)
16:30 Sus Dungo (Latvija)
18:00 Manta (Latvija)
19:30 Nils Īle & Afroambient (Latvija)
21:00 Haralds Sīmanis (Latvija)
22:30 Gaujarts (Latvija)
00:00 Dr. Ring Ding (Vācija)
01:30 Los Masculinos (Latvija)

Kraukļa ligzda (electro, Dj)
12:00 Nenormalizm (Latvija)
15:00 Atomekka (Latvija)
16:00 Bombey (Latvija)
17:30 13th Terminal (Latvija)
18:30 Zenikh (Somija)
20:00 Direktorius (Lietuva)
21:30 Arno (Latvija)
23:00 Zivs (Latvija)
00:30 Crysrtal Sound System (Latvija)
02:00 Clyche (Latvija)
03:00 Ragava (Latvija)
04:00 Dj Rudd&Alex ZZ (Latvija)

Chillout skatuve "Zaļās pūces miga"
15:00 Alus Pučs – diskusija
21:00 Dabasskats I
23:00 Dabasskats II
00:00 Video Ritmi – muzikāla video programma

Ej Apskrieties prieka māja
11:00 Nila Īles perkusiju meistardarbnīca
14:00 Rīta stienis
15:00 Imants Daksis
16:00 PND
17:00 Brūtgāni
18:00 Cybermario
19:00 Zaķis
20:00 Dj NMA (radio NABA)
21:00 Mūzu muzejs (radio NABA)
22:00 Bīstamie gadi (radio NABA)
00:00 Dj SKD (radio NABA)

Kraukļa ligzda (electro, Dj)
11:00 Arno (Latvija)

Festivāla biļetes pieejamas visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv un klubā "Nabaklab". 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV