Ceturtdiena, 24.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Agris, Agrita;

Zināmi Eirovīzijas Nacionālās atlases pusfinālu dziesmu izpildītāji

EasyGet.lv, 15.01.2013. 10:36 | komentāri (1)

Apstiprināti 2013. gada Eirovīzijas Nacionālās atlases jeb „Dziesmas 2013" visu 24 pusfinālos iekļuvušo dziesmu izpildītāji. Noteikts arī dziesmu sadalījums pa pusfināliem, kas pirmo reizi Eirovīzijas vēsturē notiks kā stāvkoncerti un tiešraidē no „Palladium" koncertzāles būs skatāmi LTV1 ēterā 8. un 9. februārī.
Zināmi Eirovīzijas Nacionālās atlases pusfinālu dziesmu izpildītāji

Dziesmas un to izpildītāji 1. pusfinālā 8. februārī (alfabēta secībā):

1.Better than you – grupa Pieneņu vīns
2.Give Me a Try – Ivo Grīsniņš Grīslis
3.Good Woman – Dominic Okolue
4.Higher and Higher – Liene Candy
5.I Need a Hero – Samanta Tīna
6.Love – grupa Headline
7.Love Responder – Liene Matveja un Baiba Reine
8.Never let me go – Olafs Bergmanis & The Random People
9.Sad Trumpet – grupa PER
10.Tirpini - Fox Lima
11.Upside down – Sabīne Berezina
12.When You Are With Me – Antra Stafecka

Dziesmas un to izpildītāji 2. pusfinālā 9. februārī (alfabēta secībā):

1. Cold heart – Ieva Sutugova
2. Fool in Love – Dāvids Kalandija un Dināra
3. Here I am – Rūta Dūduma
4. Here we go - grupa PER
5. Hey Hey! – Andris Kivičs
6. I am who I am – Marta Ritova
7. Joey - Mārtiņš Ruskis un 4 vēji
8. Let the night belong to the lovers - Framest
9. Now or never – grupa Aiwink
10. One - Niko
11. Phoenix Fly - Kristīne Šomase
12.The One - grupa Pieneņu vīns

Kā atzīmē projekta producente Zita Kaminska, ir visas iespējas lai „Dziesma 2013" pusfinālu koncerti būtu jauks notikums Latvijas popmūzikas dzīvē un izdevies piedzīvojums Latvijas Televīzijas skatītājiem. Gan iesniegtās dziesmas ir labas, gan veiksmīgi rit darbs pie pusfinālu un fināla koncertu jaunā formāta. Jaunās radošās komandas sastāvā ir režisores Anna Vekmane un Zane Gargažina, visu trīs koncertšovu vadītāji būs Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers un etno-tehno-trans-disko grupa Mad Ant jeb Nacionālā teātra aktrises Madara Boitmane un Anta Aizupe.

Iepriekšējos gados vairāk tika lutināts tas skatītājs, kas Eirovīzijas šovu vēroja pie TV ekrāna, šoreiz akcenti ir pārlikti tā, lai skatītāji zālē justos līdzdalīgi tam, kas notiek uz skatuves. Savukārt mūzika un dejotprieks apvienos un aizraus kā mūziķus tā arī tos skatītājus, kas vēros tiešraidi ekrānos.

„Nešaubāmies, ka „Dziesmas 2013" koncertšovi būs patiesu emociju, pozitīvu joku un kvalitatīvu priekšnesumu parāde," sola jaunās režisores Zane un Anna. „Ticam, ka mūsu radošās komandas pozitīvisms „piecels kājās" ikvienu, un šis būs aizraujošs televīzijas šovs, kas gandarījumu sniegs gan tā veidotājiem, gan skatītājiem."

Kā „Dziesma 2013" pusfinālu koncertu viesi savu dalību jau ir apstiprinājuši grupas „Astro'n'out", "Triānas parks", „DaGamba" un Lara Bellerose (Beļģija), "Tumsa", "Pulsa efekts", Rīgas Doma kora skolas koris, Anmary u.c. Nacionālās atlases fināla koncertā viesu statusā piedalīsies "Labvēlīgais tips", Ott Lepland (Igaunija), Melo M u.c.

Pusfinālu koncerti norisināsies 8. un 9. februārī koncertzālē „Palladium", Nacionālās atlases fināls notiks 16. februārī Ventspils teātra namā „Jūras vārti" . Visi koncertšovi notiks klātesot skatītājiem, un būs redzami tiešraidē LTV1. Biļetes pieejamas tirdzniecībā „Biļešu serviss" kasēs.

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Pusfināli ir paredzēti 14. un 16. maijā, bet fināls – 18. maijā.

Visa informācija par „Dziesmas 2013" dalībniekiem, izpildītājiem, autoriem un dziesmas pieejamas LTV.LV lapā „Dziesma 2013" (http://www.ltv.lv/eirovizija/dziesmas/ ).

Foto: Samanta Tīna ar dziesmu "I Need a Hero" uzstāsies 1. pusfinālā 8. februārī. Publicitātes foto 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV