Otrdiena, 03.Augusts 2021. » Vārdadienas svin: Augusts;

"Slavas alejā" Liepājā uzņems jaunus mūziķus

EasyGet.lv, 12.03.2013. 10:45 | komentāri (1)

Latvijas mūziķu "Slavas aleja" Liepājā 18. maijā tiks papildināta ar septiņām jaunām „Slavas zīmēm”, tostap Aivaram Hermanim un grupai Sīpoli.
"Slavas alejā" Liepājā uzņems jaunus mūziķus

Žūrijas komisija, kuras sastāvā ir mūziķi Aivars Hermanis, Igo, Māris Žigats, Valdis Skujiņš, Guntars Račs, muzikoloģe Daiga Mazvērsīte, žurnālists Sandris Vanzovičs, kā arī Latvijas 1. rokkafejnīcas „Reiterna nams” saimnieks un „Slavas alejas” idejas autors Raivo Mediņš, garu diskusiju rezultātā nolēma, ka „Slavas alejā” tiks uzņemti mūziķi - Vjačeslavs Mitrokhins, Aldis Langbaums, Edvīns Zariņš, Harijs Zariņš, Aivars Hermanis (Aivars Hermanis balsojumā par sevi nepiedalījās). Slavas alejā tiks uzņemtas arī grupas "Zvaigznīte" un "Sīpoli", informē Liepājas Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Maija Kalniņa.

Jauno „Slavas zīmju” izgatavošanai un uzstādīšanai Liepājas pilsētas pašvaldība piešķīrusi 4500 latus. Slavas zīmes izgatavos mākslinieks Reinis Kuncītis, kurš ir arī līdzšinējo „Slavas zīmju” autors.

Atgādinām, ka Latvijas mūziķu „Slavas aleju” atklāja 2006. gada 12. maijā. Toreiz tajā tika uzņemti piecdesmit mūziķi un grupas. Aleja kļuvusi par vienu no Liepājas populārākajām pilsētas viesu apskates vietām.

Žūrijas komisija lēma turpmāk „Slavas alejā” jaunus dalībniekus uzņemt reizi divos gados.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV