Ceturtdiena, 24.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Agris, Agrita;

Unholy Satan laiž klajā ierakstu sējumu “Bez jēzus”

EasyGet.lv, 29.03.2013. 19:51 | komentāri (1)

Nejaušās mūzikas izdevniecība “Resurrect Tapes” Lieldienās savus klausītājus iepriecina ar īpašu de luxe izdevumu
Unholy Satan laiž klajā ierakstu sējumu “Bez jēzus”

29. martā publiskots Latvijas pagrīdes fantomās parādības “Unholy Satan” pirmais ierakstu sējums “Bez jēzus”, informē Rihards Bražinskis.

“Unholy Satan” sākotnēji radīts kā akustisks blackmetal parodijas ansamblis, kas pēcāk pārtapis brīvās formas duetā, apspēlējot garīgu nestabilitāti sātanisma emancipācijas perspektīvā, pielietojot infantilu troksni jeb neprasmīgi spēlētus rotaļu mūzikas instrumentus, primitīvu elektroniku, freak folk un spoken word elementus kā arī melanholiskas, pseidoreliģiskas akustiskās ģitāras un dziedājumu pasāžas, radot gan okultus ierakstus, gan arī veidojot psiholoģiskas spriedzes pilnas, publiski aizklātas performances.

“Bez jēzus” iekļauj trīs dažādos periodos tapušus ierakstus. Kaseti ievada terapeitisks triptihs “Vētra nāk / Citādā pasaule / Zem Sātana Saules”, kas veikts dzīvajā izpildījumā pērnā gada Lieldienās radio “Naba” ēterā. Kasetes pirmo pusi noslēdz pilnībā improvizēts, smeldzīgs lo-fi skaņdarbs “Divatā ar Lucīti”, kas ierakstīts “Tabakas fabrikas” teritorijai pieguļošā mājas dārzā 2011. gada oktobrī ar īpaši zemas kvalitātes digitālo diktofonu. Ieraksts dabiski apraujas, diktofonam negaidīti pārtraucot savu funkcionēšanu. Kasetes B pusi savukārt rotā murgains audio delīrijs bez nosaukuma, kas iemūžināts kādā 2011. gada vasaras rītausmā bijušajā “Skaņu Meža” telpā Miera ielā.

Kā vēsta izdevēji, izdevums “Bez jēzus” ir kā portatīvs altārītis – tā ir melna 60 minūšu kasete, kas iesaiņota izlietotā “Kagor” vīna pakā ar svaigām rožlapiņām, Jaunās Derības lappušu pelniem, svecīti, vīraku un kartiņu ar roku rakstītu informāciju par ierakstu. Izdevums limitēts 18 kopijās. Cena 6 Ls.

Viens no piesātinātajiem “Unholy Satan” uzvedumiem. Priekšnesums radio “Naba” džimšanas dienā 2011. gada 1. decembrī:

“Resurrect Tapes” ir semi-fiktīva, idiosinkrātiska un obskūra kasešu-kā-mākslas priekšmetu izdevniecība, kas balstīta uz materiallu un skaņu otrreizēju izmantošanu. Ikviens ir aicināts izdevniecības vajadzībām ziedot jebkāda formāta audio ierakstus vai nu personīgi, vai nododot tos mūzikas veikalos “Randoms” un “Lira”.

https://www.facebook.com/resurrect.tapes
https://twitter.com/resurrecttapes

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV