Pirmdiena, 30.Marts 2020. » Vārdadienas svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs;

Koncerts "Intro" pārcelts uz maiju

Easyget.lv, 17.04.2013. 09:11

Šodien, 17.aprīlī, plānotais koncerts "Intro" Rīgas Sv.Pētera baznīcā tiek pārcelts uz 22.maiju plkst.19.00.
Koncerts "Intro" pārcelts uz maiju

Koncerta datuma maiņa saistīta ar Rīgas Sv.Pētera baznīcā 16. aprīlī atklāto neapmierinošo griestu tehnisko stāvokli skatuves daļā un neatliekamiem remonta darbiem, lai nodrošinātu turpmāku drošību.

Jau vēstīts, ka koncertā klausītāju vērtējumam tiks nodoti un pirmatskaņoti vairāki 2013.gadā tapuši jaundarbi. Koncerta programma veidota ciešā sadarbībā ar jauno mūziķi Sniedzi Prauliņu un komponistu Raimondu Tiguli.
Koncerta „Intro“ programma iezīmēs jaunu pieeju mūsdienu kora mūzikai, kurā kora a cappella dziedājums apvienots ar novatoriskiem, elektroakustiskiem papildinājumiem. Īpašs notikums koncertā būs vairāku Sniedzes Prauliņas skaņdarbu pirmatskaņojumi plašākai publikai.

Sniedze Prauliņa ir jauna mūziķe, kas komponē un atskaņo savu orģinālmūziku. Viņas mūzika izceļas ar īpašu personiskumu un sirsnību, tēlainību un melodiskumu. Sniedzes Prauliņas mūzikas burvība slēpjas tās vienkāršībā un neparastās sajūtās, kuras tā rada.

Koncertā „Intro“ Sniedze Prauliņa uzstāsies gan kopā ar saviem draugiem un muzikālajiem domubiedriem, gan ar jauniešu kori „Mūza“, pirmatskaņojot vairākus skaņdarbus no savas jaunākās programmas.

Koncertā piedalīsies arī Līga Paegle (alts), Liene Šņore (soprāns), Uģis Krišjānis (klavieres), Matīss Akuraters (perkusijas), Māris Rupainis (bass), Edgars Šubrovskis (ģitāra).

Koncerta “Intro” mērķis ir turpināt jauniešu kora “Mūza” aizsākto jaundarbu veidošanas iniciatīvu un parādīt pašreizējā radošā darba rezultātus, kas tapuši sadarbībā ar komponistiem, iepazīstināt klausītājus ar kora jauno virzību un parādīt jaunu pieeju mūsdienu kora mūzikai. Kora jaunākā programma sagatavota intensīvā darbā šī gada pirmajos mēnešos, kā arī iespējams parāda jaunus ceļus kora mūzikas attīstībai Latvijā un pasaulē.

Biļetes pirms koncerta nopērkamas Rīgas Sv.Pētera baznīcas kasē, to cena 1.00 Ls un 0.50 Ls.

Foto: Sniedze Prauliņa. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV