Ceturtdiena, 01.Oktobris 2020. » Vārdadienas svin: Lāsma, Zanda, Zandis;

Pagarināta pieteikšanās LU mūzikas grupu konkursam „Hadrons 2013”

Easyget.lv, 02.05.2013. 09:34

Latvijas Universitāte (LU) pagarina pieteikšanos LU mūziķu grupu konkursam „Hadrons” līdz 6. maijam.

Konkurss ir iespēja jaunajiem mūziķiem parādīt savu skanējumu un cīnīties par iespējām spēlēt LU jauno studentu svētkos „Aristotelis” un šī gada mūzikas un mākslas festivālos „Laba Daba” un „Bildes”, bet galvenajā balvā iegūt ieraksta laiku studijā.

Konkursam var reģistrēties mūzikas grupas, kurās vismaz viens dalībnieks ir LU students un kas nav noslēgušas līgumus ar mūzikas ierakstu kompānijām, kā arī nav oficiāli izdevušas albumus. Lai piedalītos konkursā, mūziķiem LU Radio NABA portālā www.naba.lv/hadrons jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma veidlapa un jānosūta audio ieraksts MP3 formātā ar 3 oriģināldziesmām. Pieteikumu un audio ierakstus iespējams nosūtīt arī uz e-pasta adresi info@lu.lv ar norādi konkursam, pa pastu ar norādi LU Preses centram (Raiņa bulv. 19 - 127, Rīga), vai arī jāiesniedz klātienē LU Preses centrā.

Konkurss notiek divos etapos. Pirmās kārtas rezultātu paziņošana notiks līdz 8. maijām - labākie, kas iegūs tiesības 16. maijā uzstāties klubā NABAKLAB (Z.A.Meierovica bulvārī 12, Rīgā). Konkursa vērtēšanas kritēriji — izpildījums, ideju novitāte un oriģinalitāte, skatuves tēls u. tml. Priekšroka tiek dota tiem mūziķiem, kuri izpilda pašu sacerētas dziesmas un kuru kompozīcijas ir dalībnieku dzimtajā valodā.

Rezultātu paziņošana notiks 16. maijā laikā no plkst. 22.00 līdz 22.30. Žūrija noteiks trīs labākās grupas, piešķirot pirmo, otro un trešo vietu. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems atzinības rakstus un balvas, bet uzvarētājam papildus tiks piešķirts ieraksta laiks studijā, iespēja uzstāties festivālos „Laba Daba 2013”, „Bildes 2013” un Jauno studentu svētkos „Aristotelis 2013”. Savukārt klausītāji, līdzīgi kā pagājušajā gadā, interneta balsojumā noteiks savu favorītu starp finālistiem, kas saņems īpašo pasākuma atbalstītāja „Lāčplēsis” klausītāju balvu.

Konkurss notiek jau astoto reizi un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 180 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas - „Starmetis”, „Das Sonntags Legion”, „The Movies” (vēlāk „Tribes of the City”), „Ēnu kaleidoskops”. „Nepilngadīgā Anna” - pēc tam izdevušas arī albumus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Konkursu organizē LU Studentu padome, Latvijas Universitātes radio NABA (FM 93,1) un LU Preses centrs, piedāvā „Lāčplēsis”.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV