Pirmdiena, 28.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Sergejs, Svetlana, Lana;

Noslēdzies festivāls „Summertime – aicina Inese Galante”

Easyget.lv, 20.08.2013. 15:33

Svētdien, 18. augustā, ar grandiozu Gala koncertu Dzintaru koncertzālē noslēdzās „Ineses Galantes fonda” organizētais „Summertime - aicina Inese Galante” festivāls.
Noslēdzies festivāls „Summertime – aicina Inese Galante”

Galerijas:

Šajā gadā Inese Galante Latvijas sabiedrībai dāvāja daudzus skaistus mirkļus un daudzus pārsteigumus – ticis nodibināts Ineses Galantes fonds, kurš šogad uzņēmās visus festivāla „Summertime” organizatoriskos darbus un piedāvāja festivāla apmeklētājiem pasaules klases mūziķus. Sevi parādīt tika dota iespēja arī jaunajiem Latvijas talantiem. Lai arī šī gada festivāls ir noslēdzies, fonda darbība turpinās un tā radošā komanda jau sāk strādāt pie nākamo projektu plānošanas.

„Ineses Galantes fonds” un Inese Galante personīgi saka paldies visiem, kuri palīdzēja un ieguldīja savu darbu, enerģiju, emocijas un līdzekļus, lai festivāls notiktu un lai fonds varētu sekmīgi realizēt nospraustos mērķus.

Inese Galante dalās iespaidos: „Visiem, kuri mani atbalstīja, kuri atbalstīja festivālu un jaundibināto fondu, saku sirsnīgu paldies. Ļoti ceru, ka spēšu dot vairāk nekā ņemu un, ka mana fonda darbība būs lietderīga un vajadzīga daudziem. Mūsu, mākslinieku, uzdevums ir iedvesmot. To arī darīsim.”

Inese Galantes fonds ir izveidots ar mērķi organizēt dažāda mēroga koncertus un radoši mākslinieciskus projektus, muzikālās nometnes, meistarklases, koncertēt reģionos un pilsētās visā Latvijā, atbalstīt jaunos talantus - mūziķus, dodot viņiem iespēju attīstīt un realizēt savu talantu, bet jau atzītiem māksliniekiem, kuri lielākoties uzstājas ārzemēs, palīdzēt regulāri sniegt koncertus arī savā dzimtenē. Tāpat Fonds nodarbojas ar dažādu kultūras un labdarības projektu organizēšanu.

Fonda Goda padomē darbojas valsts prezidents Andris Bērziņš, Vaira Vīķe Freiberga, Aleksandrs Antoņenko, Sergejs Jegers.

Vairāk informācija pieejama www.festivalsummertime.com

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV