Pirmdiena, 17.Janvāris 2022. » Vārdadienas svin: Tenis, Dravis;

Mārtiņa Freimaņa piemiņu godinās īpašā pasākumā Aizputē

Easyget.lv, 03.10.2013. 12:55

10. novembrī Aizputē notiks plašas Freimaņa Mārtiņdienas svinības, kas noslēgsies ar vērienīgu lielkoncertu "Pa rindiņai no Freimaņa"
Mārtiņa Freimaņa piemiņu godinās īpašā pasākumā Aizputē

Koncertā piedalīsies Mārtiņa draugi - grupa "Tumsa", stīgu kvartets Jutas Bērziņas vadībā, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Marija Bērziņa, Čilli, "Putnu balle", "Per", Valters Frīdenbergs, Kārlis Būmeisters, Ivo Fomins, Arvīds Berķis, Normunds Kalniņš, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un citi.

Visas dienas garumā Aizputes ieliņās un laukumos skanēs dziesmas no Mārtiņa Freimaņa un grupas "Tumsa" albumiem, dažādi pasākumi notiks gan Aizputes vidusskolā, gan Aizputes jauniešu Ideju mājas telpās, kur ikviens tiks gaidīts uz dzejas darbnīcu.

Mārtiņdienas pasākumi Aizputē aizsāksies pulksten 12.00 Misiņkalna kapos, kur skanēs Mārtiņa dziesmas un ikviens Mārtiņa talanta cienītājs aicināts nolikt svecīti un mūziķa mīļākos ziedus – mārtiņrozes viņa atdusas vietā.

Pulksten 14:00 Aizputes Kultūras namā būs iespēja apskatīt fotoizstādi un noskatīties režisora Arvīda Krieva veidoto mākslas filmu "Dancis pa trim" ar Mārtiņu Freimani galvenajā lomā.

Savukārt pulksten 17.00 Aizputes sporta hallē sāksies dienas galvenie notikumi - lielkoncerts "Pa rindiņai no Freimaņa", kurā muzicēs grupa "Tumsa", stīgu kvartets Jutas Bērziņas vadībā, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Marija Bērziņa, Čilli, "Putnu balle", "Per", Valters Frīdenbergs, Kārlis Būmeisters, Ivo Fomins, Arvīds Berķis, Normunds Kalniņš, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un citi.

Biļetes uz lielkoncertu "Pa rindiņai no Freimaņa" nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv. Visi ieņēmumi tiks novirzīti Mārtiņa Freimaņa fonda darbības mērķu realizēšanai.
Pasākuma rīkotāji Mārtiņa Freimaņa fonds un Aizputes pilsētas dome informē, ka visi Freimaņa Mārtiņdienas pasākumi Aizputē, izņemot lielkoncertu, apmeklētājiem būs bez ieejas maksas.

Gatavojoties Freimaņa Mārtiņdienas pasākumiem Aizputē, Mārtiņa Freimaņa fonds sadarbībā ar Apollo aicina atrast savā bilžu arhīvā to īpašo un vēsturisko bildi, kurā esi kopā ar Mārtiņu Freimani! Publicē bildi Draugiem.lv Apollo lapas bilžu galerijā un, iespējams, būsi viens no laimīgajiem, kas savā īpašumā iegūs Mārtiņa Freimaņa dzejas grāmatu, CD vai ielūgumus uz Freimaņa Mārtiņdienu Aziputē! 10. novembrī šī galerija būs apskatāma arī pasākuma laikā, Aizputes sporta hallē – uz Apollo video-foto sienas.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV