Pirmdiena, 21.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Matīss, Modris, Mariss;

Ar svinībām 4 stāvos Reiterna namā sāksies jaunā sezona

Easyget.lv, 09.10.2013. 18:02

11. oktobrī Latvijas 1. Rokkafejnīca - Reiterna nams, uzsākot jauno sezonu, sola pārsteigumus, kā arī pārbaudītu un iecienītu tradīciju pārliecinošu turpinājumu.

Kā viens no spilgtākajiem un plašākajiem stāstiem jaunajā sezonā iecerēts pasākumu cikls “Lieliskie un leģendārie”. Šobrīd zināms, ka oktobra pēdējā sestdiena Latvijas 1. Rokkafejnīca piederēs “Līvu” dažādos laikos un sastāvos radītajam rokmūzikas zelta fondam, bet novembra pēdējā sestdiena - grupas “Jumprava” vēsturei, tagadnei un nākotnei.

Jaunajā sezonā nozīmīga loma būs atvēlēta dzīvajai mūzikai. Gan atsevišķi koncerti un albumu prezentācijas, gan plašāki festivāli vienlaicīgi Reiterna nama visos četros stāvos. Jau zināms, ka grupu “Dzelzs vilks” un “Skumju akmeņi” cienītāji var rezervēt 9. novembri. Informācija par pārējām grupām un mūziķiem sekos.

Jaunajā sezonā neizpaliks arī jau par stabilu tradīciju kļuvuši notikumi. Piemēram, “Studentu Karaļnams” trešdienās un vīna pazinēju tikšanās “Vīna svētkos Reiterna namā” ceturtdienās.

Leģendārais Reiterna nams ir izrādījies lielāks un ietilpīgāks, nekā sākumā varēja domāt, tāpēc ar pārliecību var apgalvot, ka vietas visdažādākajiem pasākumiem, gan plašākiem un skaļākiem, gan intīmākiem un romantiskākiem, šeit atradīsies vienmēr..

Jau vēstīts, ka Latvijas 1. Rokkafejnīcas - Reiterna nams jaunās sezonas atklāšanā uz dažādām skatuvēm četros stāvos spēlēs un kopā ar visiem līdz rītausmai svinēs virkne pašmāju mūziķu - Igo, “Pērkons”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Indygo”, “Neon Saturdays”, “NightTales”, “Oceanpath”, “CanZone” “Very Cool People”. Savukārt, par dejām katrai gaumei sezonas atklāšanas naktī rūpēsies dīdžeji Zane Stocka, Kaspars Bindemanis, kā arī Mazais Arčijs, kurš gatavo rokkafejnīcas karaoki, turklāt īpašāku kā citās reizēs. Bez mūzikas ikvienam svinību viesim būs iespēja apskatīt un novērtēt digitālu foto izstādi “Pirmās 600 dienas!”.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV