Ceturtdiena, 02.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Lauma, Ilvars, Halina;

Decembrī sāksies koncertu cikls „Inese Galante un draugi”

Easyget.lv, 27.11.2013. 09:35

Pirmais koncerts „Ziemassvētku prelūdija” izskanēs Rīgas Domā 21. decembrī
Decembrī sāksies koncertu cikls „Inese Galante un draugi”

Ziemassvētku prelūdija

Uzsākot jaunu koncertu ciklu «Inese Galante un draugi», sestdien, 21. decembrī, plkst.19:00 Rīgas Domā notiks koncerts «Ziemassvētku prelūdija». Koncertu cikls «Inese Galante un draugi» turpināsies nākamajā gadā ar koncertu sēriju Latvijas pilsētās. Uz koncertiem Inese Galante aicinās savus draugus - mūziķus gan no Latvijas, gan citām valstīm, kā arī jaunos talantus, informē Ineses Galantes Fonda pārstāve Ilona Skuja.

«Mēs zinām, ka cilvēki visā Latvijā mīl klasisko mūziku un mūsu mērķis ir to popularizēt, dodoties koncertos uz dažādām pilsētām. Tā būs arī lieliska iespēja uzstāties arī jaunajiem talantiem – viņiem koncerti ir kā lieli svētki,» uzsver Inese Galante.

Koncertā «Ziemassvētku Prelūdija» uzstāsies Inese Galante (soprāns), pie ērģelēm Aivars Kalējs, dziedās spilgtais mecosoprāns Bonita Haimena (Bonita Hyman) no ASV, čellists Ramons Jafe (Ramon Jaffe) no Vācijas, kā arī kontratenors Sergejs Jēgers, jaunais talants - deviņgadīgais vijolnieks Daņiils Bulajevs un J.Mediņa mūzikas skolas zēnu koris.
Koncerta programmā būs J.S.Baha, G.F.Hendeļa, A.Vivaldi, Ā.Adāna, F.Šūberta, S.Franka, A. A.Loida Vebera skaņdarbi un Ziemassvētku dziesmas.

Biļetes uz koncertu iegādājamas Rīgas Doma kasēs un "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv, biļešu cena 5 līdz 20 lati.

Nākamgad gaidāmi koncerti visā Latvijā, jubilejas festivāls un talantu konkurss

Pērn dibinātajam «Ineses Galantes fondam» ir daudz ieceru un plānu nākamajam gadam – līdz ar jauno koncertu ciklu «Inese Galante un draugi», tiek organizēts 10. festivāls «Summertime - aicina Inese Galante», tāpat iecerēts arī jauno talantu konkurss klasiskās mūzikas jomā.

Arī nākamgad fonds turpinās atbalstīt talantus – jaunajiem talantiem tiek dota iespēja uzstāties lielos koncertos, tajā skaitā Summertime festivālā, parādot savas spējas un sniegumu plašai publikai.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV