Pirmdiena, 20.Janvāris 2020. » Vārdadienas svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis;

Iznācis otrais Imanta Ziedona fonda "Viegli" albums

Easyget.lv, 04.12.2013. 20:41 | komentāri (1)

Fonds „Viegli” laidis klajā otro oriģināldziesmu albumu "Vakars.Pietura.Jasmīns" ar Imanta Ziedoņa vārdiem uz aicina uz koncertiem Dzelzceļa muzejā
Iznācis otrais Imanta Ziedona fonda "Viegli" albums

Decembra sākumā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” plašākai publikai piedāvā otro mūzikas albumu „Vakars.Pietura.Jasmīns.”, kurā mūziķi Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteina, Renārs Kaupers, Jānis Strapcāns, Raimonds Gusarevs (El Mars) un Jānis Šipkēvics ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem, informē Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" pārstāve.

Līdzīgi kā iepriekšējā albuma tapšanā, arī šoreiz visas 11 albumā iekļautās dziesmas tika ierakstītas fonda „Viegli” radošās nometnes laikā Imanta Ziedoņa vasaras mājā „Dzirnakmeņi”– latviskā klētiņā, kas albumā iekļautajām dziesmām piedod īpašu skanējumu un noskaņu.

„Šis albums stāsta par uzticēšanos, godīgumu un draudzību. Vērtībām, kas vienmēr ir pastāvējušas, taču reizēm piemirstas. Vēl viena īpaša iezīme, salīdzinājumā ar iepriekšējo albumu, ir dzejoļu izvēle - bez īpašas vienošanās visi autori ir piemeklējuši daudz intīmākus, trauslākus, taču noteikti spēcīgākus Ziedoņa vārdus," stāsta fonda ”Viegli” valdes loceklis un galvenais mūzikas albuma producents Jānis Holšteins-Upmanis.

Jaunā albuma „Vakars.Pietura.Jasmīns.” dziesmas fonds „Viegli” piedāvās noklausīties arī klātienē – Latvijas Dzelzceļa muzejā, organizējot ikgadējos koncertus 16. un 17. decembrī. Šogad skatītāji tiek aicināti uz sēdkoncertu, kurā kopīgi tiks meklēta sajūta – kad sēdi pieturā, autobuss ir aizgājis, līdz nākamajam vēl kāds laiciņš, smaržo jasmīns un tu paliec viens ar savām domām, atmiņām un sapņiem. Koncerts taps sadarbībā ar jauno teātra režisoru Elmāru Seņkovu.

Mūzikas albumu no 5. decembra var iegādāties visās Latvijas Pasta nodaļās, Jāņa Rozes grāmatnīcās, kā arī lejupielādēt fonda mājas lapā www.fondsviegli.lv un www.ekase.lv. Savukārt biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties portālā www.ekase.lv.

Īpašs paldies EY par atbalstu diska izdošanā un visiem pārējiem, kas palīdzēja šim albumam tapt!

Visi ieņēmumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" mērķu īstenošanai - dzejnieka vasaras mājas "Dzirnakmeņi" labiekārtošanai, veidojot tās par radošuma centru, kā arī – jaunas tradīcijas iedibināšanai Latvijā – Imanta Ziedoņa apbalvojuma „Laiks Ziedonim!” izveidei.

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”. Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā.

Foto: Publicitātes foto. Foto (c) Nils Vilnis

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV