Trešdiena, 08.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Adele, Antra, Ada;

Noklausies Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesmu!

Easyget.lv, 12.12.2013. 10:11

Dziedātāja Samanta Tīna trešo reizi pēc kārtas piedalīsies Eirovīzijas konkursa nacionālajā atlasē, šogad startējot ar Ingara Viļuma dziesmu „Stay”.
Noklausies Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesmu!

„Kad bija tapis dziesmas ''Stay'' aranžējums, emocionālā virzība un kopējā vīzija, ilgu laiku domāju par to, kurš varētu būt dziesmas izpildītājs. Kārtējā lidojuma laikā, kas veda no koncerttūres uz mājām, sapratu, ka dziesmu varētu dziedāt tieši Samanta Tīna. Pāris dienas vēlāk viņu uzmeklēju un piedāvāju sadarboties. Dziesmas ieraksta process apliecināja, ka Samanta ir dziedātāja, kura apveltīta ar brīnišķīgu balsi un viņas attieksme pret skatuves māksliniecisko darbu ir ļoti radoša un atbildīga. Uzskatu to par ļoti svarīgu niansi šajā radošajā sadarbības procesā”, par sadarbību stāsta Ingars Viļums.

„Šogad uz jautājumu, vai piedalīšos Eirovīzijas konkursa nacionālajā atlasē „Dziesma 2014”, atbildi nezināju un vairāk sliecos uz atbildi - nē. Bet, kad mani uzrunāja dziesmas "Stay" autors Ingars Viļums, sapratu, ka arī šogad neizpaliks mana dalība konkursā," stāsta dziedātāja.„Ar šo dziesmu vēlamies ikvienam klausītājam likt ieklausīties dziesmā un saprast, ka Eiropā mūzikas gaume stipri atšķiras no Latvijas un, lai mūsu valsts veiksmīgi pārstāvētu sevi „Eirovīzija 2014”, dziesmai ir jābūt internacionālai un saprotamai daudzviet citur Eiropā. Ja dziesma ir populāra Latvijā, tas nenozīmē, ka tā būs pazīstama un patiks arī citās valstīs, tāpēc liekam uzsvaru uz internacionāla rakstura dziesmu,” uzsver Ingars Viļums un Samanta Tīna.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV