Trešdiena, 27.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris;

Zināmi konkursa Metal 2 The Masses Latvia pusfinālisti

Easyget.lv, 20.01.2014. 17:18

Noskaidroti konkursa „Metal 2 The Masses Latvia” dalībnieki – grupas, kas četrās konkursa kārtās cīnīsies par iespēju spēlēt uz Anglijas lielākā neatkarīgā smagās mūzikas festivāla „Bloodstock Open Air” jauno grupu skatuves „New Blood”.

Kā informē konkursa pārstāve Laila Siliņa, izvērtējot iesniegtos pieteikumus, mūzikas veikala „Randoms” pārstāvis Jānis Jansons un kompānijas „Rock Distribution” vadītājs Edijs Rudzis no 20 grupām dalībai konkursā atlasīja 15 muzikālās apvienības: Blinded Memory, Burned In Blizzard, Darrva, Dehead, Deodium, Frailty, Haptic, Nighttales, Once Upon, Opifex, Reshape The Landscape, Sandtrout, Stagnant Project, Symbolic un The Nibble. Dalībai konkursā nekvalificējās grupas Sidechain Retreat, Asthma, Nē, Pūķa gars un Oceanpath.

Grupu uzstāšanās kārtība un secība tika izlozēta 16. janvārī klubā „A Nice Place”, kur arī notiks konkursa atlases koncerti 28. martā, 11. un 25. aprīlī. Informācija par dalībnieku uzstāšanās laikiem, kā arī konkursa finālu 16. maijā būs atrodama konkursa profilos sociālajos tīklos https://www.facebook.com/m2tmLatvia/ un http://www.draugiem.lv/m2tm/. Grupai, kas uzvarēs konkursā, tiek nodrošināta iespēja spēlēt uz „Bloodstock Open Air 2014” skatuves „New Blood”, kā arī tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi.

„Bloodstock Open Air” ir lielākais neatkarīgais smagās mūzikas festivāls Anglijā, kas kopš 2001. gada iekarojis stabilu pozīciju lielāko Eiropas metālmūzikas notikumu sarakstā, piedāvājot klausītājiem „Saxon”, „Nightwish”, „Paradise Lost”, „Children of Bodom”, „Amon Amarth”, „Testament”, „Arch Enemy”, „Lamb of God”, „Anthrax” un virkni citu pasaules smagās mūzikas prestižāko vārdu uzstāšanos. 2014. gadā festivāls notiks jau 14. reizi, kad apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt tādas grupas kā „Down”, „Megadeth”, „Flotsam&Jetsam”, „Hatebreed”, „Children of Bodom”, „Amon Amarth” un citi.

Konkursa organizatori pateicas par grupu atsaucību un iesūtītajiem pieteikumiem, kā arī vēl veiksmi konkursa atlases kārtās.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV