Otrdiena, 07.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Helmuts, Zina, Zinaīda;

„Sakārnīša meža pasakas” izrādīs Vācijā

Easyget.lv, 27.03.2014. 11:39

Otro gadu ar īpaši veidotām programmām pie mazajiem klausītājiem ārpus Latvijas dodas „Latvijas Koncertu” uzrunātie mākslinieki. Šogad koncertuzvedumu „Sakārnīša meža pasakas” varēs noklausīties Bonnas latviešu skoliņā „Kamolītis”, Minsteres Latviešu centrā un Berlīnē Latvijas Republikas vēstniecībā.

Koncertā piedalās Jolanta Strikaite (soprāns), Jānis Kurševs (tenors), Valters Pūce (čells), Jēkabs Nīmanis (klarnete), Uģis Krišjānis (taustiņi), Karina Bērziņa (koncerta vadītāja).

Stāsta koncerta producente Karina Bērziņa: „Mūsu stāsts būs par putniem, zvēriem un kokiem, sauli un mēnestiņu. Ar tautas un mūsdienu dziesmām, mīklu minēšanu, rotaļās iešanu un kopīgu dziedāšanu cildināsim mūsu zemes bagātību – mežu, kas ir mūžam zaļš, saules apmirdzēts un krēslains. Mežs, mīkstu sūnu paklājiņu un brūklenāju pilns, ir mājvieta zaķiem un stirnām, tas ir latvieša iedvesmas avots.”

Jaunākie mūzikas mīļotāji „Sakārnīša meža pasakas” varēs noskatīties Bonnas latviešu skoliņā „Kamolītis” 28. martā plkst.18.00, Minsteres Latviešu centrā 29. martā plkst.16.00 un Berlīnē Latvijas Republikas vēstniecībā 30.martā plkst.15.00.

Līdz 31.maijam „Latvijas Koncertu” organizētie koncertuzvedumi bērniem vēl dosies pie klausītājiem uz Šveici un Luksemburgu, kur tiks izrādīts zīmējumu teātris "Vilks"; kā arī uz Zviedriju un Norvēģiju, kur latviešu bērni varēs noskatīties Edgara Lipora izrādi "Karavīrs".

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV