Ceturtdiena, 28.Oktobris 2021. » Vārdadienas svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana;

Izdota jauna nošu grāmata „100 populārākās latviešu tautasdziesmas”

Easyget.lv, 17.04.2014. 15:15

Sērijā „Populārākās latviešu dziesmas” izdots sestais izdevums - „100 populārākās latviešu tautasdziesmas”, informē Izdevniecība MicRec.
Izdota jauna nošu grāmata „100 populārākās latviešu tautasdziesmas”

Kā jau vēsta pats grāmatas nosaukums, tad tajā apkopotas 100 visu laiku vispopulārāko latviešu tautasdziesmu notis un dziesmu teksti. Dziesmas atlasījusi un sagatavojusi Juta Bērziņa, kura strādājusi arī pie divu Maestro Raimonda Paula šajā sērijā izdoto dziesmu nošu krājumu sagatavošanas. Grāmatas noformējumu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks.

Grāmatnīcās grāmata ir iegādājama gan atsevišķi, gan komplektā ar 20 populāru tautasdziesmu karaoke CD.

Šāds komplekts būs noderīgs ikvienam, bet jo īpaši par to priecājas bērnudārzu un skolu muzikālo pulciņu vadītāji. Šī grāmata un dziesmu pavadījumu albums noteikti būs noderīgi ikvienam šajās Lieldienās, kā arī vasaras saulgriežu laikā.

Šajā nošu sērijā šī ir jau sestā izdotā grāmata. Līdz šim izdotas Mārtiņa Freimaņa dziesmu notis, Raimonda Paula populārākās melodijas, Ziemassvētku dziesmu grāmata, un pavisam nesen arī grupas Līvi 50 labāko dziesmu nošu grāmata, kuras sastādītājs Ainars Virga to pirmo reizi atvēra savas jubilejas svinībās.

Tuvākajā nākotnē „Izdevniecība MicRec” plāno izdot arī Laura Reinika, grupas Prāta Vētra, komponista Ulda Marhileviča un citu populāru autoru dziesmu nošu krājumus, bet šobrīd intensīvi notiek darbs pie populārāko bērnu dziesmu nošu krājuma, kuru plānots izdot vēl šī gada 1.jūnijā.

Visas grāmatas pieejamas labākajās grāmatnīcās un pasūtāmas interneta vietnē MicRec.lv

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV