Sestdiena, 04.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Sandis, Uldis, Ulvis;

Klubā Melnā piektdiena notiks koncerts „Black Night”

Easyget.lv, 06.05.2014. 16:58

10. maijā klubā "Melnā Piektdiena" notiks igauņu grupas "Aghor" albuma "Necrolivonia" prezentācijas koncerts ar vietējo grupu atbalstu - reti spēlējošie pašmāju black/death metal "Urskumug", Jelgavas tumšmetālisti "Darrva" un grupas "Collide", "Deodium", "Traumatized".

„Urskumug” – aktīvā apritē lēnām atgriežas grupa „Urskumug”, savulaik spēlēja šamanisku tribal black metal, mūsdienās ar mainītu sastāvu grupas skanējums pielīdzināms black / death metal. Šobrīd grupa turpina studijas darbus, drīzumā gaidāms jauns klausāmmateriāls.

https://www.facebook.com/urskumug

„Aghor” ir igauņu death metal grupa, kas iespaidojusies no 90. gadu death metal un vecās skolas punk roka. Grupa radīta 2013. gadā, grupas sastāvā mūziķi no labi zināmām igauņu grupām – „Loits” , „Pohjast” , „Bestia”. 27. martā izdots grupas debijas albums „Necrolivonica” izdevniecības „Offense Records” paspārnē. Rīgā grupa spēlēs pirmo reizi, prezentējot savu jauno albumu.

https://www.facebook.com/aghorofficial/info
https://aghor.bandcamp.com/

„Darrva” – ar spēcīgu debijas ep „Neuzausīs” aizgājušajā gadā sevi pieteica grupa no Jelgavas, kas spēlē drūmu, smagu mūziku, par par zemi, kurai mēs piederam, par tās dabu... Varbūt pagāniska, varbūt mizantropiska.. Dabas lielās un mazās uzvaras pār cilvēku.. Mūzika tiek radīta, iedvesmojoties no negantām dabas parādībām, kas skar floru, faunu.. Visas dziesmas principiāli ir veidotas šīs zemes valodā, bet dziesmas- ne Latvijai, bet latviešu zemei!
https://www.facebook.com/darrva
http://www.draugiem.lv/darrva

„Collide” – ar jaunu ep pie klausītājiem atgriežas grupa „Collide”, agrāk zināma, kā enerģiska thrash metal stila grupa, tagad skanējums kļuvis agresīvāks un dusmīgāks, variējot dažādos mūzikas žanros, iespējams, uz death metal pusi.
https://www.draugiem.lv/collide
https://www.facebook.com/collidemetal

„Deodium” – patriotiskākā no jaunās paaudzes grupām, kas spēlē ātru un mežonīgu mūziku, ar tekstiem latviešu valodā. Stilistiski, mūzikas apskatnieki šo grupu ieliktu melodic death / heavy metal rāmītī.
www.facebook.com/DeodiumBand
https://www.draugiem.lv/deodium
http://deodium.bandcamp.com/

„Traumatized” – salīdzinoši jauna, bet enerģiska jaunās skolas thrash metal grupa, kas radusies 2013. gadā. Grupā spēlē Thrash metālu, ar lirisku novirzienu par karu, okultismu, šausmu filmām, u.c.
http://www.draugiem.lv/traumatized/
https://www.facebook.com/traumatizedband

Koncerta sākums: 19.00, durvis: 18.00, ieejas maksa: 5eur.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV