Sestdiena, 03.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Ineta, Inta, Intra;

Meiteņu koris „Vivace” aicina uz koncertu Starptautiskajā ģimenes dienā

Easyget.lv, 09.05.2014. 10:31

17. maijā plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas meiteņu kora „Vivace” koncerts „Teiciet, bērni, Kungu!”, kas būs veltīts Starptautiskajai ģimenes dienai.
Meiteņu koris „Vivace” aicina uz koncertu Starptautiskajā ģimenes dienā

Koncerta „Teiciet, bērni, Kungu!” programma veidota no latviešu komponistu kora dziesmām ar Starptautiskajai ģimenes dienai atbilstošu repertuāru, papildinot kora uzstāšanos ar latviešu literātu tekstiem.

Koncertā skanēs komponistes Ilzes Arnes dziesmas „Latgalei” un „Reiz dzīvoja viens kalpa zēns”, Riharda Dubras garīgā mūzika - „Ave Maria”, „Beata es Virgo Maria”, „Salve Regina” un 55. psalms.

Pirmatskaņojumu piedzīvos jaunā, daudzsološā, talantīgā un aktīvi muzicējošā komponista Jāņa Ķirša Mesa bērnu korim un sitaminstrumentu grupai.

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas meiteņu koris „Vivace” (diriģente Andra Fenhane, koncertmeistare Iveta Pelše) ir viens no labākajiem Latvijas mūzikas skolu koriem, dibināts 1996. gadā. Kora izveidotāja un mākslinieciskā vadītāja ir Andra Fenhane. Korī dzied mūzikas skolas 3. līdz 8. kora klases audzēknes. Koris ar lieliskiem panākumiem piedalījies starptautiskos festivālos un konkursos: Otrajā F. Mendelszona–Bartoldi koru konkursā Polheimā (Vācijā) iegūts Zelta diploms (1999), 2. Koru olimpiādē Lincā (Austrijā) – Sudraba diploms (2000), Starptautiskajā koru festivālā Lindenholchauzenā (Vācijā) 3. vieta (2001), 8. Starptautiskajā koru festivālā “Tallina 2003” (Igaunijā) 3. vieta un Starptautiskajā koru festivālā “Mundi cantat” Olomoucā (Čehijā) iegūta 1. vieta bērnu koru kategorijā un 1. vieta garīgās mūzikas kategorijā (2004), 23. Starptautiskajā koru festivālā Kantonigrosā (Spānijā) 1. vieta bērnu koru kategorijā un 3. vieta sieviešu koru kategorijā (2005). 4. Starptautiskajā koru festivālā “Dziedošā pasaule” Pēterburgā (Krievijā) iegūts 1. pakāpes Diploms un speciālbalva par vislabāko konkursa programmu (2006), Starptautiskajā koru festivālā “Tallina 2011” (Igaunijā) 2. vieta bērnu koru kategorijā. Koris ir ierakstījis albumus „Cīruļa sniedziņš” un „Bērnu spēles”, piedalījies dažādos koncertos un muzikālās izrādēs.

Ieeja koncertā bez maksas.

Koncertu rīko Skaņu mākslas fonds ar Rīgas domes un Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Vairāk informācijas var gūt Skaņu mākslas fonda mājas lapā www.smf-music.lv.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV