Svētdiena, 04.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Sindija, Sintija, Elfrīda;

Marija Naumova ar koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē” apceļos Latviju

Easyget.lv, 09.05.2014. 15:07

Augustā vairākās Latvijas pilsētās būs iespēja izbaudīt dziedātājas Marijas Naumovas koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē”, kas klausītāju sirdis iekarojusi jau pirms diviem gadiem.
Marija Naumova ar koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē” apceļos Latviju

Koncertprogrammā „Pusnakts Parīzē” Marija Naumova uzaicinājusi piedalīties savus draugus, ar kuriem muzicē jau vairāk nekā 15 gadus, kā arī izcilo franču akordeonistu Fransuā Parizi.

Šī būs vēl viena unikāla, bet tomēr atšķirīga muzikāla pastaiga pa romantisko Parīzi – koncerta gaitā dziedātāja vēlas klausītājiem ar savas mūzikas palīdzību uzburt Franciju, ļaut viņiem kaut mazliet sajust un izbaudīt Parīzes šarmu un eleganci. Koncerta „Pusnakts Parīzē” apmeklētājiem būs iespēja klausīties skaistākās Parīzes melodijas - gan ikvienam labi zināmas, gan arī ne tik bieži dzirdētas.

Koncertprogramma „Pusnakts Parīzē” veidota kā muzikāla izrāde, jo dziedātāja Marija Naumova ne tikai dzied, bet arī stāsta par Parīzi, par dziesmām, ko izpilda, to rašanos. Kopā ar Mariju Latvijas koncerta apmeklētājiem būs iespēja baudīt izcilā akardeonista Fransuā Parizi, kas ir viens no labākajiem šī žanra izpildītājiem pasaulē, sniegumu. F.Parizi ir uzrakstījis mūziku Vudi Alena filmai „Pusnakts Parīzē”. Koncertā gaitā tiks atskaņoti jauni skaņdarbi, ko Fransuā Parizi (Francois Parizi) un Brigita Reno (Brigitte Renaud) uzrakstījuši speciāli mūsu dziedātājai Marijai Naumovai.

Kā piebilst dziedātāja Marija Naumova, „šis viennozīmīgi būs skaists muzikāls ceļojums pa romantiskāko pilsētu pasaulē – Parīzi, ko jau vairākus gadus dēvēju par savām mājām. Es ceru, ka mums izdosies klausītājiem uzburt to skaisto šarmu un eleganci, ko var sajust Parīzē.”

Biļetes uz koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē” iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas, sākot no 7 līdz 30 EUR.

Koncerti notiks: 21.08. – Ādažu Kultūras centrā; 22.08. – Limbažu kultūras namā; 23.08. – Vidzemes koncertzālē „Cēsis”; 28.08. – Aizkraukles kultūras namā; 29.08. – Krustpils kultūras namā Jēkabpilī; 30.08. – Austrumlatvijas koncertzālē „Gors” Rēzeknē; 31.08. – Krāslavas kultūras namā.

Koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē” organizē SIA „Sinkopa”.

Mazs ieskats koncertprogrammā „Pusnakts Parīzē”:

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV