Pirmdiena, 02.Augusts 2021. » Vārdadienas svin: Stefans, Normunds;

Grupa “re:public” jauno albumu “Atbrīvots” prezentēs pie Saeimas

easyget.lv, 30.05.2007. 15:49

Jaunā albuma “Atbrīvots” iznākšanas dienā, 31.maijā grupa “re:public”, kas pazīstama ar savu aktīvo sabiedrisko nostāju, jau no plkst. 8:30 piedalīsies organizācijas par atklātību “Delna” rīkotajā tautas sapulcē par atbalstu prezidenta kandidātam Aivaram Endziņam.
Grupa “re:public” jauno albumu “Atbrīvots” prezentēs pie Saeimas

Pirmos albuma “Atbrīvots” eksemplārus ar pavadvēstuli grupa dāvinās pēdējo notikumu “atslēgas” figūrām Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai, premjeram Aigaram Kalvītim, abiem prezidenta kandidātiem Aivaram Endziņam un Valdim Zatleram, Indulim Emsim un Aivaram Lembergam.

Grupa “re:public”, dodoties pie Saeimas, vēlas aicināt jebkuru Latvijas iedzīvotāju un politiķus atcerēties, ka katram Latvijas iedzīvotājam var būt savs viedoklis par lietām, kas norisinās ap viņu, par lietām, kas ietekmē Latviju īstermiņa un ilgtermiņā, un ka Saeima ir tautas kalpi, nevis tauta kalpo viņiem.

Grupas mūziķi uzskata, ka “Prezidentam ir jābūt spilgtai personībai, dēļ kuras par vienotu kandidātu spētu vienoties visas partijas, jo pašreizējā situācija parāda uz izteiktu un agresīvu savstarpējo neiecietību, un tas tikai vairo tautas negatīvo attieksmi pret politiskajiem procesiem un pret Latviju kā valsti, dzimteni.”

Pēc Saeimas apmeklējuma plkst. 14:00 “re:public” dosies uz Apollo.lv videočatu, kurā ikvienam būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus, bet vakarā plkst. 22:00 mūziķi uzstāsies koncertā Radio SWH ēterā.

Grupa “re:public” jau iepriekš tieši un netieši iesaistījusies sabiedriskajos procesos Latvijā, aicinot klausītājus aktīvāk paust savu viedokli, piemēram, piedaloties Saeimas vēlēšanās un atbalstot Prezidentes nostāju drošības likumos. Grupas jaunākais radio singls “3 zvaigznes” bija mūziķu simbolisks vēstījums 4.maija Neatkarības atjaunošanas svētkos saistībā ar notikumiem Latvijas politikā, sociālekonomiskajos procesos, politiķu augstprātīgo attieksmi pret sabiedrības interesēm, augsta līmeņa korupcijas skandāliem un sasteigtu likumprojektu “bīdīšanu” noteiktu personu interesēs.

Albumā “Atbrīvots” iekļautas 11 pašu mūziķu radītas dziesmas, tai skaitā jau radiostacijās ar panākumiem skanējušās kompozīcijas Piga tā, Tu mani kontrolē, 9.vilnis, Eirovīzijas 2007 fināla dziesma Home, kā arī albuma tituldziesma Atbrīvots un citas:
1.9.vilnis
2.In The Name of Love
3.Light Of My Day
4.Dari ko liek
5.Jauna diena
6.Atbrīvots
7.Tu mani kontrolē
8.Piga tā
9.Fitness bizness citness
10.3 zvaigznes
11.Home

Distancējoties no politiskajiem procesiem, sestdien, 2.jūnija vakarā grupa “re:public” aicina visus uz albuma atklāšanas bezmaksas koncertu Vecrīgas krodziņā “Spalvas pa gaisu”.

Albums “Atbrīvots” pieejams visās mūzikas tirdzniecības vietās, kā arī digitāli – www.boms.lv, www.doremi.lv un www.grupa.lv.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV