Pirmdiena, 06.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Anrijs, Arkādijs;

FOTO: „Cīņas kluba” uzvaras laurus plūc Dzelzs Vilks

Arnis Kursītis, 01.02.2009. 02:09 | komentāri (11)

LNT, Latvijas Mūzikas Kanāla (LMK) un Radio SWH projekta Latvijas Muzikālā Līga 2008. gada astotajā TV šovā „Cīņas klubs” uzvaras laurus plūca rokmūzikas un latviešu tautasdziesmu mīlētāji Dzelzs Vilks ar dziesmu „Uijā uijā nikni vilki”, finālā uzvarot Lindu Leen, kura izpildīja dziesmu „Feel so good”.
FOTO: „Cīņas kluba” uzvaras laurus plūc Dzelzs Vilks

Galerijas:

Pirmajā pārī Lindai Leen pretī stājās atraktīvā grupa Double Faced Eels (DFE) ar dziesmu „Nauda krīt". Jāatzīst, ka no labi zināmās grupas sastāva ir palicis tikai tās solists Marka, jeb Mārtiņš Gailītis. Cerējām dzirdēt stāstu, kāpēc pārējie dalībnieki ir pametuši grupu, taču Markas atbilde bija nekonkrēta, dodot saprast, ka par šo tēmu viņš plaši runāt nevēlās. Toties no komentāra par cīņu ar Lindu Leen Marka neatteicās.

„Meitenei ar lielām skaistām krūtīm neviens vīrietis nespēj pretoties, pat es. Es bez cīņas nepadevos," smejoties teica Marka.

Savukārt otrajā pārī tikās Dzelzs Vilks un romantiskā grupa „Putnu balle", kura neguva pietiekamu skatītāju atbalstu, lai kvalificētos finālam.
Ja uz skatuves valdīja azartisks noskaņojums, tad starp skatītājiem tas bija vēl lielāks, jo gan Dzelzs Vilks, gan Lindas Leen atbalstītāju balsu skaits bija vienāds, taču pēdējā minūtē Dzelzs Vilks guva uzvaru, tādejādi nodrošinot sev vietu lielajā finālā.

Linda Leen par šovu: „Es uztveru šo pasākumu, kā iespēju dzīvajā uzstāties. Es nācu dziedāt savas dziesmas, lai cilvēki tās dzirdētu un publika tiešām bija fantastiska. Man viss patika, un ja būs iespēja piedalīties vēl, tad es to darīšu."

„Mēs šodien jutāmies kā dūmakā, jo tikko sniedzām lielāku koncertsēriju un esam saguruši, turklāt ārsti man ieteica nedziedāt, jo neesmu vēl pilnībā izārstējis angīnu," stāsta Dzelzs Vilks dziedātājs Juris Kaukulis.

Dzelzs Vilks finālā dziedāja dziesmu „Pirms soli mīlēt", kura ir no martā gaidāmā albuma.

„Man patīk „Cīņas kluba" atmosfēra, patīkama publika, jauki cilvēki, tāpēc nebijāmies spēlēt mūsu jauno dziesmu. Prieks, ka tauta to novērtēja. Tiekamies lielajā finālā," nobeidz Juris.

„Cīņas kluba" lielais fināls notiks 21. februārī naktsklubā „Godvil". Vietu lielajā finālā jau ir nodrošinājuši - Dons ar dziesmu „Kolekcionārs", R.A.P. „Ej un meklē", Aisha „Dziesma pustumsā", Ivo Fomins „Mēs dzīvojam pasakā", Labvēlīgais Tips „Tu man virsū negāzies", Andris Ērglis un Igo „Spēle", S.P.B. „The moon" un šīvakara uzvarētāji Dzelzs Vilks ar „Uijā uijā nikni vilki".

Lai zaudējums finālā nebūtu tik rūgts, Linda Leen saņēma simpātiju balvu no „Tupla" un apdrošināšanu no AAS „Balta". „Cīņas kluba" ģenerālsponsors „OKarte" finālistiem uzdāvināja revanšmaču boulingā.

Nākamajā šovā „Cīņas klubs", kas notiks sestdien 7. februārī, plkst. 21.10, LNT un Radio SWH tiešraidēs, piedalīsies Intars Busulis ar dziesmu „Davai davai", Amber ar kompozīciju „Saucu tevi", Livingstons ar dziesmu „Puķu bērni" un Astro'n'out ar „Apaļa pasaule".

"Cīņas kluba" ģenerālsponsors "OKarte", sponsors „MSI Datori", atbalsta „Tupla".

"Cīņas kluba" atkārtojumu, kā arī dalībnieku dziesmu video versijas un video klipus varēs redzēt Latvijas Mūzikas kanālā un interneta lapā www.lmk.lv.

Bildes autore Kristīne Šumska, www.easyget.lv.
Preses ziņojumu sagatavoja: Latvijas Mūzikas kanāls, info@lmk.lv.

 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV