Pirmdiena, 03.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Augusts;

LNT šova "Latvijas Zelta talanti 2" otrais raidījums – jau šo svētdien

Zane Pētersone, 20.03.2009. 12:21 | komentāri (1)

Jau šo svētdien, 22. martā, plkst. 21:00 LNT kanāla tiešraidē no Valmieras varēsim sekot līdzi talantīgajiem dalībniekiem šova „Latvijas Zelta talanti 2009” otrajā raidījumā.
LNT šova "Latvijas Zelta talanti 2" otrais raidījums – jau šo svētdien

Šoreiz raidījumā redzēsiet 10 dažādus neparastus un īpašus talantīgus cilvēkus ar pārsteidzošiem priekšnesumiem.

Otrajā raidījumā uzstāsies:

1. Rihards Siliņš no Vangažiem un Dāvis Uļģis no Ikšķiles, kuri demonstrēs savu ķermeņa lokanību un veiklību, dejojot poppingu.

Puiši ar sava talanta izkopšanu nodarbojas jau vairāk nekā pusotru gadu. Apguvuši talantu pašmācības ceļā, skatoties video pamācības internetā un mājās pie spoguļa mēģinot atkārtot.

Atraktīvie un mērķtiecīgie puiši, šogad, kā dejotāji ir piedalījušies ikgadējā modes federācijas rīkotajā Latvijas Stila un Modes balvas 2008 pasniegšanas ceremonijā. Jauniešu lielākais sapnis ir kļūt par profesionāliem dejotājiem. Šovam pieteicās, jo vēlas popularizēt poppinga kultūru Latvijā, jo uzskata, ka Latvijā tas ir ļoti mazpazīstams.

2. Deju grupa „Soul Sisters & Most Wanted Boys” no Rīgas demonstrēs šovā deju prasmes.

Deju grupā dejo 6 jaunieši vecumā no 18-22 gadiem. Katru dienu jaunieši 3-4 stundas trenējas un izkopj savu talantu. Jaunieši sevi raksturo kā draudzīgus, komunikablus, atraktīvus un pozitīvus. Šovā pieteicās, jo vēlas attīstīt un popularizēt dejošanu un parādīt, ka tā var būt ļoti daudzpusīga.
           
3. Adrija Korsakaite no Rīgas pārsteigs visus ar savu skanīgo un skaisto balsi.

Meitene dzied jau no 2 gadu vecuma. Savu talantu apguvusi, mācoties pie labiem skolotājiem un dienā trenējoties 1-2 stundas. Vislielākie mazās dziedātājas fani ir viņas ģimene, radinieki un draugi. Šovam pieteicās, jo Agnijai patīk dziedāt un viņa vēlas, lai viņu parāda televīzijā.
                 
4. Matīss Elmis no Rīgas rādīs basketbola Freestyle, izpildot trikus ar basketbola bumbu.

Puisis savu talantu apguvis pašmācības ceļā un to izkopj pusotru gadu. Vislielākais sapnis ir uzspēlēt streetbolu Ņujorkā, jo tur viss notiek „pa īstam”. Viņš ir ļoti mērķtiecīgs, ja uz kaut ko tiecoties, tad neatkarīgi no tā, cik lielas pūles ir jāiegulda, viņš to izdarīšot. Matīss pieteicies šovam, jo viņam tas ir liels pārbaudījums, kā arī vēlas popularizēt basketbola Freestyle.
                  
5. Vokāli instrumentālais ansamblis „Čehols” izpildīs skaistu dziesmu kontrabasa, bungu un ģitāras pavadībā.

Puiši savu talantu apguvuši pašmācības ceļā, klausoties dažādus ierakstus un skatoties koncertus un kopā muzicē jau aptuveni 3 gadus. Pieteicās šovā, jo vēlas pierādīt, ka viss izdodas, ja dara to no sirds, kā arī puiši vēlas, lai viņu talantu novērtētu plašāka publika.
         
6. Dmitrijs Puzdrovs no Jelgavas demonstrēs Freestyle un hiphop stila deju.

Puisis ar dejošanu nodarbojas 3-4 gadus un savu talantu apguvis deju skolā „Kaprīze”. Vislielākais sasniegums līdz šim ir bijusi dejošana Amerikas Savienotajās Valstīs. Šovam „Latvijas Zelta talanti 2009” pieteicās, jo vēlas pierādīt sevi.
          
7. Ņikita Vasiļjevs no Rēzeknes demonstrēs savu talantu, izpildot instrumentālu dziesmu ar akordeonu.

Puisis sācis spēlēt akordeonu 11 gadu vecumā. Katru dienu puisis sava talanta izkopšanai velta 2 stundas. Pabeidzis Rēzeknes mūzikas skolu, spēlējis orķestrī un skolas kapelā. Ieguvis pirmo vietu Latvijas akordeonistu ansambļu konkursā un trešo vietu Starptautiskajā akordeonistu – solistu konkursā. Puiša šī brīža lielākais sapnis ir iekļūt šova „Latvijas Zelta talanti 2009” finālā.
             
8. Kaspars Rubiķis no Rīgas pārsteigs visus ar talantu - kalendāra vārdadienu skaitīšanu no galvas.

Ar savu aizraušanos un talantu puisis nodarbojās jau 4 gadus, katru dienu talanta attīstīšanai veltot aptuveni 1 stundu laika. Talantu apguvis, katru dienu skatoties kalendārā un iegaumējot vārda dienas gaviļniekus. Ģimene un draugi apbrīno puiša nodarbošanos. Pieteicās šovam „Latvijas Zelta talanti 2009”, jo vēlas sevi apliecināt.

9. Sabīne Metus no Valmieras pārsteigs visus ar ļoti spēcīgu dziedājumu.

Meitene sākusi dziedāt jau no 3 gadu vecuma, bet solo uzsākusi dziedāt 11 gadu vecumā, kad pirmo reizi piedalījusies konkursos „Olgas disenīte” un „Jaunās zvaigznes”. Viņa dzied visur un vienmēr, kad to vien vēlas. Sabīne ir ļoti aktīva un iesaistās visās avantūrās, kuras dzīve sniedz. Šovā pieteicās, jo vēlas pilnveidot sevi un saņemt cilvēku vērtējumu.
         
10. Alfrēds Gabrāns no Valmieras demonstrēs neparastu talantu, žonglējot ar ķerru.

Puisis savu talantu apguvis, skolā grābjot lapas, jo vienmēr bijis tas, kurš stumj ķerru. Lai šo nodarbi padarītu atraktīvāku, sācis izmēģināt trikus ar ķerru. Šobrīd katru dienu 2-3 stundas dienā velta sava talanta izkopšanai. Šovam pieteicies, jo vēlas piedzīvot ko nebijušu.

Arī šonedēļ šova "Latvijas Zelta talanti 2009" žūrijā būs mūzikas pedagoģe un viena no profesionālākajām latviešu dziedātājām Jolanta Gulbe, LNT atraktīvais laika ziņu un interaktīvā raidījuma „Tautas Balss” vadītājas Māris Grigalis un vokālās grupas „Cosmos” dalībnieks Jānis Ozols. Žūrijas locekļi noteiks, vai šova dalībniekiem ir vai nav talanta, bet tos, kuri tiks šova pusfinālā, noteiks tikai skatītāji.

Skaties šovu svētdien, plkst. 21:00 LNT kanālā un nosaki talantīgākos!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV