Piektdiena, 02.Decembris 2022. » Vārdadienas svin: Sniedze, Meta;

LNT aicina pieteikties Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkiem – „Dziedošās ģimenes”

Zane Pētersone, 06.07.2009. 16:17

Telekompānija LNT jau no nākamās nedēļas, 15. jūlija, aicina pieteikties visas dziedošās un stiprās ģimenes lielākajam un sirsnīgākajam LNT rudens projektam „Dziedošās ģimenes”.

Sākot ar 15. jūliju, mēs dosimies pie jums visos Latvijas novados, lai aicinātu jūs - stiprās, sirsnīgās un dziedošās ģimenes piedalīties Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos – „Dziedošās ģimenes”. Un rudenī mēs visi kopā ar dziesmām varēsim priecēt visus Latvijas iedzīvotājus un ienest sirsnību ikkatrā mājā!

Niks Volmārs, LNT radošais direktors: “Latvieši ir dziedātāju tauta. Dziedāšanas tradīcijas katrā ģimenē sākas jau ar mammas un tēta dziedāto šūpuļdziesmu, bērnu dziesmiņām un omes skandināto ziņģi. Tas ir spēks, kas neko nemaksā, bet dod neaizmirstamas emocijas. Tādēļ mēs ticam, ka labākā Latvijas TV šovu vadītāja Laura Reinika vadībā „Dziedošās ģimenes” kļūs par neaizmirstamiem un vienojošiem svētkiem daudziem Latvijas iedzīvotājiem”.

Ilze Ancāne, Ģimeņu dziedāšanas svētku producente: „Nāciet uz dziedāšanas svētku atlasēm gan duetos, gan kopā ar brāļiem, māsām, māsīcām, ņemiet līdzi arī savas vecmāmiņas un vectētiņus. Pieteikties var katra ģimene, kura to vēlas, un ir gatava nodziedāt savu mīļāko dziesmu un sagatavot atraktīvu priekšnesumu”.

To, kuras ģimenes piedalīsies LNT Ģimeņu dziedāšanas svētkos izvērtēs „Dziedošo ģimeņu” raidījumu režisora Arvīda Babra vadītā žūrija.

Latvijas dziedošo ģimeņu atlases notiks:
15.07. – Jelgavā, deju studija „Benefice”, Raiņa iela 14
17.07. – Preiļos, Preiļu 1.pamatskola, Daugavpils iela 34
20.07. – Rīgā, Kongresu nams, Kr. Valdemāra 5
22.07. – Ventspilī, Ventspils Kultūras centrā, Kuldīgas ielā 18
24.07. – Valmierā, Vidzemes Olimpiskais centrs, Rīgas iela 91
Ja ir kādi jautājumi par atlasēm, lūgums tos sūtīt Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku veidotājiem uz e-pasta adresi gimene@lnt.lv.

Visas Latvijas lepnums un spēks – stiprās un dziedošās ģimenes – sasparojieties, sadziedaties un tiekamies LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku atlasēs!


Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV