Svētdiena, 26.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Eiženija, Ženija;

LNT sirsnīgā projekta „Dziedošās ģimenes” pirmo raidījumu skatījušies gandrīz 700 000 skatītāju

Zane Pētersone, 04.09.2009. 09:06 | komentāri (3)

Pagājušajā nedēļas nogalē svētdien, 30. augusta vakarā, TV skatītājus priecēja LNT šī rudens sirsnīgākais projekts „Dziedošās ģimenes”. Pēc TNS Latvia datiem projektu „Dziedošās ģimenes” skatījušies 677 300 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.*
LNT sirsnīgā projekta „Dziedošās ģimenes” pirmo raidījumu skatījušies gandrīz 700 000 skatītāju

30. augustā notika pirmais projekta pusfināls, kurā no 12 ģimenēm pēc žūrijas un skatītāju vērtējuma tālākai dalībai Lielajos dziedāšanas svētkos, kas sāksies 13. septembrī, tika izvirzītas 6 ģimenes - Sudmaļu, Beitiku, Grīnhofu, Vītolu, Eriņu un Riču ģimenes.

Pēc žūrijas vērtējuma, Grīnhofu, Vītolu, Eriņu un Riču ģimenes ieguva maksimālo 30 punktu skaitu, bet Sudmaļu un Beitiku ģimenes – 29 punktus. Savukārt, pēc skatītāju vērtējuma, vislielāko atbalstu ieguva Vītolu ģimene no Madonas rajona Liezēres pagasta, kuri izpildīja ģimenes tēva Jāņa sacerēto dziesmu „Dziesma par notikumu”.

Bet jau šo svētdien, 6. septembrī, LNT kanālā plkst. 20:20 notiks projekta 2. pusfināls, kurā uzstāsies nākamās 12 ģimenes:

Ozoliņu ģimene no Rīgas, Ziemeļu ģimene no Rīgas, Rijnieku ģimene no Valmieras rajona Vaidavas, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma, Krastiņu ģimene no Valmieras, Igauņu ģimene no Rēzeknes rajona Gaigalavas, Tīsu ģimene no Talsiem, Griezes ģimene no Ventspils, Legzdiņu ģimene no Dobeles rajona Jaunbērzes, Bedikeru ģimene no Ogres un Pūķu ģimene no Rīgas rajona Babītes.

Kuras 6 ģimenes no otrā pusfināla iekļūs Lielajos dziedāšanas svētkos, kas sāksies 13. septembrī, uzzināsim jau šo svētdien!

Mēs ticam, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau šo svētdien, 6.septembrī, plkst. 20:20!


* „Rch(000)” projektam „Dziedošās ģimenes” 30. augusta raidījumam.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV