Svētdiena, 26.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Eiženija, Ženija;

Skanīgo sacensību par „Latvijas dziedošākās ģimenes” titulu turpina 10 ģimenes

Zane Pētersone, 21.09.2009. 13:36 | komentāri (1)

Vakar vakarā, 20. septembrī, LNT ekrānos bija skatāms sirsnīgā projekta „Dziedošās ģimenes” ceturtais raidījums, kurā uzstājās 11 dziedošās ģimenes, izpildot Latvijas izcilāko komponistu dziesmas. Jau ziņots, ka Lielajos dziedāšanas svētkos katru nedēļu projektu nāksies atstāt vienai ģimenei, lai decembrī noskaidrotu Latvijas dziedošāko ģimeni. Vakar projektu atstāja sirsnīgā Krastiņu ģimene no Valmieras.
Skanīgo sacensību par „Latvijas dziedošākās ģimenes” titulu turpina 10 ģimenes

Projekta pastāvīgais žūrijas loceklis komponists un pianists Uldis Marhilevičs diemžēl bija saslimis un nevarēja ierasties uz projekta tiešraidi, tādēļ viņa vietā vakar projekta žūriju pārstāvēja Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.

Divi pārējie žūrijas locekļi, kā jau ierasts, bija Maestro Raimonds Pauls un LNT labestības projektu „Labestības diena” un „Eņģeļi pār Latviju” vadītāja Katrīne Pasternaka.

Jau šo svētdien, 27. septembrī, plkst. 20:20 projektā „Dziedošās ģimenes” uzstāsies 10 ģimenes:

Sudmaļu ģimene no Liepājas, Beitiku ģimene no Limbažu rajona Pāles, Grīnhofu ģimene no Ogres, Vītolu ģimene no Madonas rajona Liezēres pagasta, Eriņu ģimene no Rēzeknes rajona Dricāniem, Riču ģimene no Rīgas, Legzdiņu ģimene no Dobeles rajona Jaunbērzes, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma un Igauņu ģimene no Rēzeknes rajona Gaigalavas.

Mēs ticam, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau šo svētdien, 27. septembrī, plkst. 20:20!

Foto: Felicija Survilo

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV