Trešdiena, 21.Oktobris 2020. » Vārdadienas svin: Severīns, Urzula;

Dejotāji gatavojas šova "Dejo ar zvaigzni" tiešraidei

Marta Zandersone, 24.02.2010. 12:23

Šajā svētdienā TV3 deju laukumā tik izdejoti kaislību stāsti rumbas, tango un lēnā valša soļos, kā arī būs līksmākas noskaņas džaiva izpildījumā. Mēģinājuma zālē katrs pāris strādā ar atdevi, izdomu un mēģina izskaust kļūmes – Elīna Fūrmane mācās pakļauties partnerim, kas tik būtiski tango dejā, Ainārs Ančevskis priekšnesumu cenšas padarīt teatrālāku, Santa Didžus, apgūstot džaivu, nespēj atturēties no smiekliem, bet Jānis Auzāns līdz šim vēl nav rādījies mēģinājumu zālē... Redzams, ka žūrija uzņēmusi prasīgu un stingru vērtēšanas kursu, no dejotājiem sagaidot izaugsmi, tādēļ gaisma mēģinājumu zālē neizdziest līdz vēlai naktij. Novērtējiet dejotāju apgūto šovā Dejo ar Zvaigzni jau svētdien, 28.februārī 20:00 TV3.
Dejotāji gatavojas šova "Dejo ar zvaigzni" tiešraidei

Kaislības un līksmība

Šajā svētdienā TV3 deju laukumā tik izdejoti kaislību stāsti rumbas, tango un lēnā valša soļos, kā arī būs līksmākas noskaņas džaiva izpildījumā. Zināms, ka tango deju apgūst Elīna Fūrmane ar partneri Rihardu Mailīti un Karina Tatārinova ar dejotāju Gati Sevelu. E.Fūrmane pagājušajā svētdienā Dejo ar Zvaigzni tiešraidē atzina, ka viņai grūtības sagādājot pakļaušanās un ļaušanās vīrietim, bet tas ir tik būtiska tango dejā. Vai viņai izdosies šo vājību pārvarēt un sniegt patiesu, paļāvīgu un kaislīgu tango?!

Rumbas soļus mācās Gundars Lintiņš ar Marinu Martinovu un Ainārs Ančevskis ar Ievu Kemleri, kuri apņēmušies likt lietā A.Ančevska aktiera dotības. Ja līdz šim žūrijas pārstāvji vairākkārt norādījuši, ka A.Ančevskis dejas laukumā neizmanto apgūto teātrī, tad šajā svētdienā tikšot demonstrēta ne tikai sarežģītas horeogrāfijas rumba, bet arī teatrāls iestudējums un dejas stāsts.

Mēģinājumu zālē valsim ļaujas Rolands Meržejevskis ar Elīzu Ancāni un Dana Dombrovska ar Aleksandru Aļošinu, kuri pirms trešās šova tiešraides ir patiesi satraukti. Pāris apzinās, ka līdz šim žūrija viņus lutinājusi un vērtējusi ar augstākajām atzīmēm, tomēr tas nevar ilgt mūžīgi. Tā kā šai svētdienai tiek gatavota it kā vienkāršākā un vieglākā deja – valsis, tad tiek lauzīta galva, kā sniegumu padarīt interesantāku, dažādāku un pārsteidzošāku, noturot pašu uzlikto augsto latiņu.

Daudz līksmākās noskaņās rit Santas Didžus un Māra Pūces mēģinājumi – viņi apgūst džaivu, kurš S.Didžū izraisot smieklus un jautrību, jo deju soļus – lēkāšanu, nespēj apgūt pilnā nopietnībā un bez krietnas devas smieklu. S.Didžus mēģinājumiem var veltīt ilgas stundas, jo nenovērtējamu atbalstu sniedz viņas ģimene - piemēram, vīrs abu bērniņu atgādā uz mēģinājumu zāli, kur mazais tiek pabarots, tā nezaudējot ne minūti, ko veltīt džaiva apgūšanai.

Interesanta situācija radusies Jānim Auzānam un Zanei Prokofjevai – līdz šim J.Auzāns nav radis laiku doties uz mēģinājumu zāli, jo esot bijis ļoti aizņemts. Vai tas netraucēs augstā līmeni sagatavoties svētdienas Dejo ar Zvaigzni tiešraidei?! Jo žūrija ir uzņēmusi taisnīgu, prasīgu un stingru vērtēšanas kursu, no dejotājiem sagaidot izaugsmi!


Ļaujieties dejas burvībai šovā Dejo ar Zvaigzni jau svētdien, 28.februārī 20:00 TV3!

Prieks kopā būt!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV