Piektdiena, 31.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Gvido, Atvars;

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” - atgriešanās koncerts

Zane Pētersone, 08.04.2010. 10:48

Šo svētdien, 11. aprīlī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē šova „O!Kartes Akadēmija” lielais svētdienas koncerts būs ļoti īpašs, jo uz skatuves kāps ne tikai šovā palikušie astoņi dalībnieki, bet arī četri izbalsotie jaunieši, lai sacenstos par iespēju atgriezties šovā.
Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” -  atgriešanās koncerts

Dalībnieki, kuri cīnīsies par iespēju atgriezties šovā, ir dzīvespriecīgā Made, samtainās balss īpašniece Lea, puķu bērns Laima un siržu lauzējs Kristaps.

Made svētdienas koncertā dziedās Fēliksa Ķiģeļa dziesmu „Cerību laiks”, Lea izpildīs Raimonda Paula dziesmu „Par pēdējo lapu”, Laima uzstāsies ar R.Paula dziesmu „ Viss nāk un aiziet tālumā”, bet Kristaps atgriešanās koncertā dziedās savu dziesmu „Šai vietā”. 

Savukārt Mārtiņš izpildīs Mārtiņa Freimaņa dziesmu „Lai būtu tā”, Anna dziedās Laura Reinika un Guntara Rača dziesmu „Kaut es spētu izlikties”, Nikolajs svētdienas koncertā dziedās Raimonda Paula dziesmu „Undīne”, Ivars uzstāsies ar dziesmu „Puteklis”, Evija svētdienas koncertam gatavo dziesmu „Nesaki man neko, paklusē”, Saipo dziedās romantisko Ainara Mielava dziesmu „I Love you”, Mareks gatavo grupas „Mofo” dziesmu „Mīnu lauks”, bet Samanta svētdienas lielajā koncertā uzstāsies ar Nikolas dziesmu „Aiziet ir vieglāk”. 

Pēc pagājušās nedēļas svētdienas lielā koncerta dalībnieki, atgriežoties šova telpās, sarīkoja ballīti. Studenti smēķēja dušā, lietoja telpās slepus ienestu alkoholu un uzdzīvoja līdz rīta gaismai. Mareks, Samanta, Evija un Mārtiņš tika pieķerti smēķējam dušā un šonedēļ saņēma bargu sodu – viņi līdz pat šodienai nevarēja apmeklēt nodarbības. Kā tas būs ietekmējis studentu uzstāšanos lielajā koncertā, skaties jau šo svētdien! 

Tiekamies šo svētdien, 11. aprīlī, plkst. 20:15 LNT šova „O!Kartes Akadēmija” īpašajā atgriešanās koncertā! 

Šovu atbalsta „O!Karte”, kuras zīmola sauklis ir „Kam ir ko teikt!”, modes un izklaides centrs „Riga Plaza”, saldējums „TIO”, SEB Studenta banka.

 

 

 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV