Piektdiena, 31.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Gvido, Atvars;

Šo svētdien notiks LNT šova „O!Kartes Akadēmija” pusfināls

Zane Pētersone, 05.05.2010. 14:24

Šo svētdien, 9. maijā, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē piecu jauniešu – Mareka, Samantas, Nikolaja, Evijas un Annas sirdis pukstēs straujāk un tajās valdīs satraukuma pilnas emocijas, jo viņi sacentīsies par iekļūšanu muzikālā šova lielajā finālā. Šo svētdien katrs dalībnieks izpildīs divas dziesmas, viena no tām būs veltīta Mātes dienai, bet otra – kāda jau iepriekš izpildīta dziesma.
Šo svētdien notiks LNT šova „O!Kartes Akadēmija” pusfināls

Pagājušajā svētdienas koncertā par vislabāko tika atzīta Samanta, bet viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu ieguva un pirmdien uz izbalsošanas svītras sēdēja divi puiši – Mareks un Saipo. Skatītāji lēma, ka šova ”O!Kartes Akadēmijas” telpas jāpamet Saipo. Šonedēļ O!Kartes simpātiju ieguva Evija, kura balvā saņēma iespēju doties uz Jaunā Rīgas teātra izrādi „Melnais piens”. O!Karte arī visiem šova dalībniekiem jau dāvājusi Samsung telefonu un O!Karti 30 Ls vērtībā, bet lielajā finālā O!Karte 1.vietas saņēmējam dāvinās Samsung Notebook ar O!Karti 100 Ls vērtībā, bet 2. vietas ieguvējam – Samsung Notebook ar O!Karti 50 Ls vērtībā.

Šīs svētdienas pusfināla koncertā Anna dziedās dziesmu krievu valodā “Pesnja pro medvedja”, Nikolajs izpildīs dziesmiņu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”, Evija izpildīs dziesmu “Circenīša Ziemassvētki”, Mareks uzstāsies ar dziesmu “Vecais zābaciņš”, bet Samanta mēģinās pārsteigt skatītājus ar dziesmu “Māmiņ vai dzirdi”.

No jau reiz dziedātajām dziesmām Anna dziedās R.Paula un G.Rača dziesmu “Ābols”,  Nikolajs izpildīs Džo Kokera dziesmu “You can leave your hat on”, Evija dziedās dziesmu “Gimee all your lovin”, Mareks svētdienas koncertā dziedās populārā grupas “ Kings of Leon” dziesmu  “Use somebody”, bet Samanta uzstāsies ar  dziesmu “ Uletaju”.

Šova dalībnieku starpā arvien pieaug spriedze. Lai gan Evija skaļi to neatzīst, pārējie „O!Kartes Akadēmijas” dalībnieki ievērojuši, ka Evija pēc svētdienas koncerta uzvedas dīvaini un izskatās, ka viņai skauž Samantas šonedēļ iegūtā pirmā vieta. Toties Anna jau kopš pirmdienas ir ļoti jūtīga un vairākas reizes dienā raud. Paši dalībnieki uzskata, ka tas ir spriedzes dēļ, jo jau pavisam drīz būs zināms uzvarētājs. Vai savstarpējās saspringtās jauniešu attiecības ietekmēs viņu svētdienas uzstāšanos? Kurš no dalībniekiem izstāsies no muzikālās sacensības tikai nedēļu pirms lielā fināla, bet kurš no viņiem turpinās cīņu par LNT muzikālā šova „O!Kartes Akadēmija” galveno balvu – iespēju mācīties Londonas mūzikas skolā Tech Music School?

Tiekamies šo svētdien, 9. maijā, plkst. 20:15 LNT šova „O!Kartes Akadēmija” PUSFINĀLĀ!

Šovu atbalsta „O!Karte”, kuras zīmola sauklis ir „Kam ir ko teikt!”, modes un izklaides centrs „Riga Plaza”, saldējums „TIO”, SEB Studenta banka.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV