Otrdiena, 28.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta;

LNT rudenī piedāvās sirsnīgā projekta „Dziedošās ģimenes" otro sezonu

Zane Pētersone, 06.07.2010. 14:47

Tikai pirms gada LNT sirsnīgā projekta „Dziedošās ģimenes" dalībnieki pieskandināja visu Latviju un ienesa prieku, patiesas emocijas un mīļumu katrās mājās! Ikviena cilvēka spēks, ticība un laime ir rodama ģimenē, tādēļ, lai pozitīvisms un sirsnīgas emocijas virmotu pār visu Latviju arī šoruden, LNT jau pavisam drīz dosies meklēt stipras un dziedošas ģimenes visos Latvijas novados.
LNT rudenī piedāvās sirsnīgā projekta „Dziedošās ģimenes" otro sezonu

LNT projekts „Dziedošās ģimenes" ir radījis īpaši neaizmirstamu un pozitīvu gaisotni, kļūstot par pēdējo gadu mīlētāko un vienu no skatītākajiem muzikālajiem šoviem. Pagājušā gada rudenī, katru svētdienas vakaru pie TV ekrāniem ar dziesmām un saviļņojumu „Dziedošās ģimenes" pulcēja milzīgu skatītāju un atbalstītāju loku, kopā šova laikā sasniedzot 1 390 700* skatītāju. Šova finālā par saviem favorītiem balsis atdeva rekordliels atbalstītāju skaits, kopumā sasniedzot 220 929 balsis, kas ir lielākais skatītāju balsojums Latvijas komerctelevīziju šovu vēsturē!

Tieši muzikālais projekts „Dziedošās ģimenes" nominācijā „Gada muzikālais šovs" šogad ieguva žurnāla „Rīgas Viļņi" TV skatītāju balvu „Zelta Vilnis 2009".

Stipras ģimenes veido stipru Latviju, tādēļ arī šogad jau pavisam drīz mēs dosimies meklēt skanīgas un stipras saimes! Atlases norisināsies visos Latvijas novados. Aicinām jau tagad iemēģināt savas balsis, lai tiktos ar jums projekta atlasēs un rudenī sirsnību ienestu katrā Latvijas mājoklī.

Ilze Ancāne, projekta „Dziedošās ģimenes" producente: „"Dziedošās ģimenes" pērn kļuva par daudzu Latvijas iedzīvotāju gaidītāko televīzijas pārraidi, jo ar sirsnību un patiesumu ienesa katrās mājās varbūt pat sen aizmirstas emocijas. Arī šogad mēs esam paliecināti, ka katra ģimene, kura jau tagad gatavojas atlasei un piedalīsies šajos svētkos, dos ko vērtīgu, spēs parādīt to, cik stipras un saliedētas ir Latvijas ģimenes, kādas ir mūsu dziesmas, mūsu tradīcijas, kādi cilvēki esam mēs paši".

Arī šogad LNT sirsnīgāko projektu vadīs iemīļotais mūziķis Lauris Reiniks. "Man būs liels prieks atkal izdzīvot tās īpašās sajūtas un auru, kas valda raidījumā „Dziedošās ģimenes". Tas nav vienkārši šovs, tās ir īstas un patiesas emocijas, ko caur mūziku sniedz mūsu pašu lieliskās ģimenes. Manuprāt, šī pārraide ir Latvijas skaistākā sejas puse! ", par šova vadīšanu saka Lauris Reiniks.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV