Trešdiena, 23.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Vanda, Veneranda, Venija;

Šonedēļ sākas pieteikšanās LNT projektam „Dziedošās ģimenes"

Zane Pētersone, 20.07.2010. 12:10 | komentāri (3)

Sākot no šīs nedēļas, LNT projekta „Dziedošās ģimenes" radošā komanda dodas meklēt skanīgas un stipras saimes visos Latvijas novados.
Šonedēļ sākas pieteikšanās LNT projektam „Dziedošās ģimenes"

Tiks gaidīta ikviena sirsnīgā un saliedētā ģimene ar skanīgu priekšnesumu! Ņemiet līdzi brāļus, māsas, brālēnus, māsīcas, omītes un opīšus un nāciet uz dziedāšanas svētku atlasēm. Pieteikties var katra ģimene, kura to vēlas un ir gatava nodziedāt savu mīļāko dziesmu un sagatavot atraktīvu priekšnesumu ar vai bez savas fonogrammas.

Pagājušā gada projekta „Dziedošās ģimenes" dalībnieki vēl aizvien, pēc gada, ir gandarīti un lepni par sevi, ka piedalījās šajā dziesmotajā ģimeņu pasākumā un aicina citus būt drosmīgiem un pieteikties, jo tā ir vienreizēja iespēja izdzīvot neaizmirstamu piedzīvojumu visai ģimenei.

„Dziedošās ģimenes" dalībnieces Lezgdiņu ģimene no Dobeles: „Mīļie brāļi un mīļās māsas! Mūsu mīļie zemgalieši un mūsu novadnieki! Atrodiet sevī drosmi, sadūšojieties un piedalieties tik burvīgā šovā, kāds bija „Dziedošās ģimenes". Tas jums dos jaunas krāsas dzīvei, jūs iegūsiet jaunus draugus, tā būs emocijām neaizmirstama svētdiena!"

Gaidīsim atlasēs arī jūsu ģimeni:

20.jūlijs – VALMIERĀ, Vidzemes Olimpiskajā centrā, Rīgas ielā 91
21.jūlijs – JELGAVĀ, Bērnu un jauniešu centrā "JUNDA", Raiņa ielā 14
22.jūlijs – PREIĻOS, Preiļu kultūras centrā, Raiņa bulvārī 28
23.jūlijs – RĪGĀ, Latvijas Neatkarīgā Televīzija, Elijas iela 17-3.
26.jūlijā – VENTSPILĪ, Ventspils kultūras centrā, Kuldīgas ielā 18
27.jūlijā – DOBELĒ, Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6
28.jūlijā – CĒSĪS, Cēsu izstāžu namā, Pils laukumā 3
29.jūlijā – JĒKABPILĪ, Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 210/212

ATLASES SĀKUMS – 17:00

Stipras ģimenes veido stipru Latviju! Tādēļ stiprās un dziedošās ģimenes – sasparojieties, sadziedaties un tiekamies LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku atlasēs!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV