Piektdiena, 31.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Gvido, Atvars;

Telekompānija LNT un Zelta Zivtiņa rudenī piedāvā šovu „Latvijas Zelta Talanti 2010"

Zane Pētersone, 03.08.2010. 13:43

Zvaigznes iemirdzas uz Latvijas Zelta Talantu skatuves! Telekompānija LNT un Zelta Zivtiņa aicina - parādi savu talantu un ļauj savai zvaigznei mirdzēt uz „Latvijas Zelta Talantu" skatuves. Ja tu muzicē, dejo, žonglē, lieliski brauc ar riteni, kārtis tavās rokās lido gaismas ātrumā, tu spēj likt sienām kustēties vai tev piemīt kāds cits unikāls, nepārspēts un neredzēts talants un tu zini, ka nevari dzīvot bez skatuves, bet līdz šim neesi sevi parādījis plašākai publikai, izmanto savu iespēju – nāc uz šova „Latvijas Zelta Talanti 2010" atlasēm! Pateicoties Zelta Zivtiņas projektam „ZZ Stipendijas" šogad pirmo reizi tiks vērtēti ne tikai jaunie skatuves talanti, bet arī talanti foto, video, mūzikā, sportā, dizainā un mākslā. Labākie jaunie talanti minētajās piecās kategorijās saņems vienreizēju ZZ stipendiju 1000 latu vērtībā sava talanta attīstīšanai.
Telekompānija LNT un Zelta Zivtiņa rudenī piedāvā šovu „Latvijas Zelta Talanti 2010"

Starp mums dzīvo ļoti daudz talantīgu un apdāvinātu cilvēku – par to mēs visi varējām pārliecināties iepriekšējos gadus notikušajos „Latvijas Zelta Talantos". LNT un Zelta Zivtiņa šovu „Latvijas Zelta Talanti" uzsāka pirms diviem gadiem. Atsaucība toreiz vēl nebijušam projektam Latvijā bija milzīga – kopumā šovam „Latvijas Zelta Talanti 2008" pieteicās gandrīz 1 000 dalībnieku, bet šovam „Latvijas Zelta Talanti 2009" – gandrīz 1 500 talantīgu cilvēku - tādējādi pierādot, ka mēs patiešām esam talantīga tauta. Par šova „Latvijas Zelta Talanti" pirmās sezonas uzvarētāju kļuva ļoti talantīgs puisis, celtnieks Dainis Skutelis no Preiļiem, kurš ar savu skanīgo balsi pārsteidza ikvienu skatītāju. Šovā „Latvijas Zelta Talanti 2009" uzvarēja mazie bundzinieki – grupa „Drums Clinic" no Jelgavas.

Divu sezonu laikā uz „Latvijas Zelta Talantu" skatuves sevi parādījušas 98 jaunās zvaigznes: neskaitāmi dziedātāji, velotriku meistari, jo-jo pavēlnieki, žonglētāji ar bumbām un pat ķerru, gleznotāji, dažādu deju stilu pratēji – poppings, breiks, hip-hops, vēderdejas, gan bundzinieki, gan perkusionisti un vēl daudzi citi neparasti talanti.

Pēc dalības šovā „Latvijas Zelta Talanti" Latvija ir iepazinusi beat box grupu „PeR", kura jau šogad startēja Starptautisko jauno izpildītāju konkursā „Jaunais Vilnis", celtnieku ar operdziedātāja balsi - Daini Skuteli, bungu pavēlniekus Reini Reķi un mazos bundziniekus no grupas „Drums clinic", jauno māmiņu ar pārsteidzošu balsi – Eviju Misiņu un citus lieliskus dažādiem talantiem apveltītus cilvēkus. Ja tu vēl šaubies, vai piedalīties atlasē, bet tu noteikti zini, ka tava vieta ir uz skatuves, nāc un parādi sevi visai Latvijai.

Piedalīties šovā "Latvijas Zelta Talanti 2010" var ikviens - nav ne vecuma, ne arī kādu citu ierobežojumu - savu talantu vari demonstrēt gan viens, gan kopā ar ģimeni vai draugu, vai kolektīvā. Ja tavā ģimenē vai tev kaimiņos dzīvo kāds talants, pastāsti arī viņam par iespēju piedalīties šovā „Latvijas Zelta Talanti 2010".

„Latvijas Zelta Talantu 2010" atlases notiks piecās Latvijas pilsētās:
12.augustā Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē,
13.augustā Valmierā, Valmieras Kultūras centrā,
14.augustā Jelgavā, Jelgavas Baltajos kreklos,
16.augustā Jēkabpilī, Krustpils Kultūras namā,
17.augustā Rīgā, LNT ēkā, Elijas ielā 17.
Visās pilsētās atlases sākuma laiks ir 11:00.

Atlasei jāsagatavo viens priekšnesums, dziedātājiem jāsagatavo vismaz viena dziesma, var dziedāt gan uz fonogrammas, gan acapella, gan izmantot instrumentus. Arī dejotāji var izmantot fonogrammas vai dejot bez pavadījuma. Arī citu talantu pārvaldītājiem jāsagatavo viens priekšnesums tā, lai pārsteigtu žūriju. Atlasei nav jāpiesakās iepriekš – vien laicīgi jāierodas atlases vietā sev tuvākajā pilsētā.

Katrā šova "Latvijas Zelta Talanti 2010" raidījumā piedalīsies talantīgākie Latvijas iedzīvotāji, tie, kuri būs izturējuši atlases kārtas un pārliecinājuši žūriju par savu talantu.

Šovu vadīs atraktīvais, smaidīgais un talantīgais LNT raidījumu vadītājs Māris Grigalis.
Ja tev kādi ir jautājumi par šovu vai atlases nosacījumiem, droši raksti: talanti@lnt.lv
Šogad paralēli „Latvijas Zelta Talantu 2010" vērtētājiem un skatītāju balsojumiem darbosies arī profesionāļu žūrija, kas vērtēs „ZZ Stipendiju" projektam pieteiktos darbus foto, video, mūzikā, sportā, dizainā un mākslā. Pēc žūrijas vērtējuma labākais katrā kategorijā saņems no Zelta Zivtiņas 1000 Ls sava talanta attīstībai.

„Latvijā ir ļoti daudz talantīgu jauniešu, kuru talants nav parādams uz skatuves, taču ir ievērojami rezultāti. Tāpēc arī šogad Zelta Zivtiņa turpina „ZZ Stipendiju" projektu, piešķirot finansējumu Latvijas labāko jauno talantu attīstīšanai," stāsta Zelta Zivtiņas zīmola vadītāja Alise Avota.

Pieteikumus „ZZ Stipendijām" aicinām iesniegt www.zeltatalanti.lv sākot no 12.augusta. „ZZ Stipendijām" var pieteikties jaunieši līdz 21 gadu vecumam.

Zvaigznes iemirdzas uz Latvijas Zelta Talantu skatuves!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV