Piektdiena, 31.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Gvido, Atvars;

Jau šo sestdien sāksies LNT un Zelta Zivtiņas pozitīvo emociju šovs „Latvijas Zelta talanti 2010"

Zane Pētersone, 07.09.2010. 12:56

Jau šo sestdien, 11. septembrī pulksten 20:35 LNT kanāla tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā sāksies pozitīvo emociju šovs „Latvijas Zelta talanti 2010". Talantīgi cilvēki, unikāli, spoži un pārsteidzoši priekšnesumi sagaida ikkatru, kurš sekos līdzi šova norisei.
Jau šo sestdien sāksies LNT un Zelta Zivtiņas pozitīvo emociju šovs „Latvijas Zelta talanti 2010"

Šova „Latvijas Zelta talanti 2010" pārraidēs piedalīsies talantīgākie no talantīgākajiem – tie, kuri izturējuši visas atlases kārtas un pārliecinājuši žūriju par savu spožo talantu! Kopā šovam „Latvijas Zelta talanti 2010" būs astoņi raidījumi – pieci atlases raidījumi, divi pusfināli un lielais fināls, kurā noskaidrosim, kurš kļūs par „Latvijas Zelta talantu 2010".

Jau ziņots, ka talantus devāmies meklēt piecās dažādās Latvijas pilsētās – Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Jēkabpilī un Rīgā. Atlasēs dalībnieki žūriju pārsteidza gan ar krāšņiem uznācieniem, gan pārdomātiem un spilgtiem priekšnesumiem! Šova veidotāji tikai vēlreiz pārliecinājās par to, ka starp mums dzīvo ļoti daudz talantīgu un apdāvinātu cilvēku! Kopumā atlasēs parādīt savu talantu bija ieradušies 899 cilvēku no visas Latvijas.

Šova veidotāji un tā vadītājs Māris Grigalis sola, ka „Latvijas Zelta talantos 2010" pārsteigumu netrūks! Skatītājus jau pirmajā raidījumā, 11. septembrī, pārsteigs 10 īpaši talantīgi dalībnieki. Iepazīstinām jūs ar dažiem no tiem:

Apvienība „Kurmju dūre" pārvalda maģijas brīnumaino pasauli. Apvienībā darbojas divi jaunieši – Kurmju Pavēlnieks un Igors Plēve – tie, protams, ir pseidonīmi, savus īstos vārdus maģijas pavēlnieki neizpauž. Puišu talants ir pirkstu un acu mētāšana – viņi tos spēj aizmest pat 20 metru tālumā! Ar sava talanta „spodrināšanu" puiši nodarbojas vismaz piecas stundas dienā, nu jau trīs gadus.

Mazajam Armandam Rutkovskim ir tikai deviņi gadi, bet viņa balss ir apbrīnojama. Atlases laikā žūrija nespēja noticēt tam, ka dzied Armands pats un, ka tik spēcīga balss un patīkams tembrs var skanēt no tik maza puikas mutes!

Astoņgadīgā balerīna Grieta Grīnberga izskatās kā īsta princese uz zirņa, tomēr Grietai nepiemīt princešu niķi un stiķi, - viņa ir labsirdīga, ļoti centīga un smaidīga jauna dāma.
Dante Pecolli ir jaunākais šova dalībnieks - viņam ir tikai septiņi gadi, tomēr triku pasauli viņš jau pārzina kā savu kabatu. Puķīte, dāvaniņa, lakatiņš – tas viss brīnumainā kārtā kaut kur uzrodas – vienkārši tā – no zila gaisa.

Kolektīva „Ābeļzieds" dāmas lieliski dejo līnijdejas. Horeogrāfiju kolektīva dejām veido dienas centra fizioterepeite Katrīna. Šobrīd kolektīvā dejo 15 daiļā dzimuma pārstāves labākajos gados – tā ap 70!

„Latvijas Zelta talanti 2010" tiešraides vadīs atraktīvais, smaidīgais un talantīgais LNT raidījumu vadītājs Māris Grigalis.

Pozitīvo emociju šovu „Latvijas Zelta talanti 2010" ikviens varēs vērot arī klātienē Sapņu fabrikā, iepriekš iegādājoties biļetes „Biļešu servisa" kasēs. Zelta Zivtiņas un Tele2 klientiem biļetes uz šova tiešraidēm par 30% lētāk, atlaižu kodus iespējams pasūtīt wap.tele2.lv.
Šogad šova „Latvijas Zelta Talanti 2010" ietvaros darbosies arī no šova neatkarīga žūrija, kas vērtēs jaunos Latvijas talantus un izvērtēs, kuriem spilgtākiem talantiem pieškirt īpašo ZZ Stipendiju. ZZ Stipendiju varēs saņem 5 kategorijās: foto, video, mūzikā, sportā, dizainā un mākslā. Pēc žūrijas vērtējuma labākais katrā kategorijā no Zelta Zivtiņas saņems 1000 Ls sava talanta attīstībai. Pieteikumus „ZZ Stipendijām" aicinām iesniegt jauniešus līdz 21 gadu vecumam portālā www.zeltatalanti.lv.

Zvaigznes iemirdzas uz „Latvijas Zelta talantu" skatuves! Jaunie talanti ir gatavi Tevi pārsteigt – skaties šova „Latvijas Zelta talanti 2010" tiešraidi LNT kanālā jau šo sestdien pulksten 20:35!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV