Piektdiena, 31.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Gvido, Atvars;

„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Martinsonu ģimene

Zane Pētersone, 20.09.2010. 10:30

Vakar, 19. septembrī, LNT tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā valdīja īpaši pozitīvas un sirsnīgas emocijas, jo 10 dziedošas, skanīgas un stipras ģimenes izpildīja savas ģimenes mīļāko dziesmu. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma projektu atstāja vienmēr jautrā Martinsonu ģimene no Limbažiem, kura uzstājās ar dziesmu „Jā, šos vārdus".
„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Martinsonu ģimene

Martinsonu ģimene, atstājot projektu līdz atgriešanās koncertam, teica šādus vārdus: „Liels paldies par šo iespēju, ka mēs iepazinām tik daudz jaukas ģimenes. Mēs jūs visus ļoti mīlam. Un arī paldies visiem tiem, kuri par mums turēja īkšķus un mūs atbalstīja, mēs to ļoti novērtējam un priecājamies, ka mēs tik tālu tikām. Paldies jums visiem!"

Žūriju pārstāvēja un dalībnieku uzstāšanos vērtēja divi pastāvīgie žūrijas locekļi - LNT labestības projektu "Labestības diena" un "Eņģeļi par Latviju" vadītāja un veidotāja, aktrise Katrīne Pasternaka un Mūzikas akadēmijas pasniedzējs, koru vadītājs Arvīds Platpers. Savukārt trešā žūrijas pārstāve bija Latvijas Nacionālās operas soliste Andžella Goba.

Žūrija ar visaugstāko vērtējumu novērtēja Uškānu ģimeni no Daugavpils, kuri pārsteidza ar savu ģimenes mīļāko dziesmu un visas Latgales šobrīd iemīļotāko dziesmu - „Patrioti".

Bet jau šo svētdien, 26. septembrī, plkst. 20:15 skanīgo sacensību par Latvijas dziedošākās ģimenes titulu turpinās deviņas dziedošās ģimenes: Graumaņu ģimene no Druvienas, māsas Drozdovičas no Rīgas, Ņikonovu ģimene no Talsu novada Laucienes, Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes, Dimantu ģimene no Baldones, Krūmiņu ģimene no Alūksnes, Uškānu ģimene no Daugavpils, Dūdumu ģimene no Mārupes un Brūveru ģimene no Mārupes.

Mēs ticam, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau šo svētdien, 26. septembrī, plkst. 20:15!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV