Sestdiena, 21.Maijs 2022. » Vārdadienas svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna;

Šī gada krāšņākais piedzīvojums „Maģiskās kāzās Molā" – jau šo svētdien

Ingūna Sermole, 06.10.2010. 14:23 | komentāri (1)

Maģiskais datums – 10.10.10. – strauji tuvojas! Jau pēc četrām dienām, šo svētdien, LNT kanāla tiešraidē plkst. 17:00, 10 laimīgie pāri televīzijas tiešraidē no tirdzniecības centra „Mols" visas Latvijas priekšā teiks „Jāvārdu" šī gada krāšņākajā piedzīvojumā „Maģiskās kāzas Molā".
Šī gada krāšņākais piedzīvojums „Maģiskās kāzās Molā" – jau šo svētdien

Kamēr pāri ar īpašu satraukumu sirdīs gaida savas dzīves skaistāko un romantiskāko brīdi, ikvienam ir iespēja noteikt savu simpātiju pāri, kurš saņems īpašu balvu no tūroperatora „Novatours" – ceļojumu uz Ēģipti. Balsot par simpātiju pāri var LNT un Mola mājas lapās, sadaļā „Maģiskās kāzas Molā".

Iepazīstinām jūs ar visiem 10 laimīgajiem pāriem:

Lana Jefimova un Elviss Rozenbergs. Mistiskais „zibsnis" uzvirmoja pirms trīs gadiem drauga kāzās, kad viens otru pirmo reizi ieraudzīja. Elviss dzīvoja Īrijā, bet Lana – Latvijā. Abu sarakste pārauga spēcīgās simpātijās.

Uģis Ukavics un Madara Dīriņa. Uģis Madaru ievēroja jau studiju laikā, bet nekādi nevarēja saņemties uzsākt sarunu. Liktenīgā atkaltikšanās bija pēc gadiem Uģa māsas izlaiduma ballē, kad viņš atkal ieraudzīja Madaru.

Antra Kronberga un Egdars Ansfelds. Pirms vienpadsmit gadiem Edgars Antru vēroja ballē, bet neuzdrīkstējās skaistuli uzrunāt. Savukārt Antras māsīca pazina Edgaru un, iepazīstinot abus, starp viņiem uzvirmoja kaut kas īpašs.

Laura Purmale un Deniss Bičkovskis. Laura ar Denisu abi bija sākuši apmeklēt apmācības kursus Rīgā. Pēc nodarbībām, vēsos vakaros, Deniss, kā īsts džentelmenis, deva Laurai savu jaku. Laura jau tad nespēja nedomāt par Denisu.

Kristīne Neizaka un Edgars Krūmiņš. Kristīne un Edgars ir pazīstami jau kopš bērnības, bet kopā viņi ir septiņus gadus. Mīlestībā dzimusi meitiņa Krista.

Guntis Zaļais – Zaļoksnis un Ineta Misēviča. Guntis dzīvoja Spānijā. Vienudien, staigājot pa Alikantes liedagu, pēkšņi izdzirdēja latviešu valodu. Atskatījās un ieraudzīja Inetu!

Vija Cīrule un Kaspars Niedre. Dzīvespriecīgie valmierieši Vija un Kaspars iepazinās pirms sešiem gadiem, kad abi studēja Rīgā. Iepazinās kā filmā – Kaspars pirmo reizi, ieejot savā jaunajā darba vietā, ieraudzīja Viju.

Mārcis Kūlainis un Inga Pētersone. Pirms četriem gadiem Inga bija Mārča māsas bērna auklīte. Kādā dienā Mārča māsa palūdza Mārcim aiziet pēc meitiņas Samantas.

Daina Lacuma un Raimonds Lacums. Daina un Raimonds ir pazīstami jau 26 gadus. Viņi iepazinās ekskursijā – Meksikas kalnos. Atpakaļceļš bija vienā lidmašīnā, kas ļāva abiem pavadīt laiku interesantās sarunās, iepazīstot vienam otru tuvāk.

Sarmīte Dreimane un Zigmunds Balcevičs. Sarmīte un Zigmunds viens otru pazīst jau no skolas laikiem, taču toreiz Zigmunds nespēja tuvoties. Tikai pirms desmit gadiem liktenis bija lēmis brīnumainā kārtā abiem atkal satikties.

Svinēsim šī gada krāšņākās kāzas kopā! Esi liecinieks brīdī, kad 10 pāri televīzijas tiešraidē viens otram teiks „Jāvārdu".

Mīlēt aicina LNT un tirdzniecības centrs „Mols".

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV