Pirmdiena, 30.Janvāris 2023. » Vārdadienas svin: Tīna, Valentīna, Pārsla;

Svētdien norisināsies šova "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" pusfināls

Marta Zandersone, 27.10.2010. 17:00 | komentāri (2)

Šajā svētdienā norisināsies muzikālā šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pusfināls, kurā tiksies trīs pāri, lai cīnītos par iekļūšanu finālā! Studijā tiešraidē būšot ne tikai cīņas dalībnieki, bet arī pieaicināts astrologs, kurš mēģinās noteikt, kuri divi pāri tiksies finālā. Vai astrologam izrādīsies patiesība? Kā arī, ilgi gaidīts notikums - uz skatuves ar dziesmu kāps kāds žūrijas pārstāvis, lai apliecinātu, ka ir cienīgs vērtēt šova dalībniekus! Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pusfināls solās būt aizraujošs, pārsteidzošs un vareni skanīgs! Nenokavējiet muzikālā šova pusfinālu jau šajā svētdienā, 31.oktobrī 20:30 tiešraidē TV3!
Svētdien norisināsies šova "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" pusfināls

Tagad vai nekad!

Līdz šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas finālam atlikusi nedaudz vairāk kā nedēļa un visiem trim šovā atlikušajiem pāriem pienācis brīdis tagad vai nekad! Jo tieši šajā svētdienā, 31.oktobra vakarā TV3 tiešraidē noskaidrosies, kuri divi pāri tiksies šova finālā, lai cīnītos par galveno balvu. To, kuriem no dalībniekiem cīnīties finālā un iegūt Labāko titulu, tiešraidē studijā mēģinās noskaidrot arī pieaicināts astrologs. Ieskatīsimies un ieklausīsimies zvaigznēs...

Šajā nedēļā divus priekšnesumus gatavo ārsts Jānis Kvēps ar Evitu Zālīti, aktrise Aija Dzērve ar Ati Auzānu un aktrise Veronika Plotņikova ar Martu Kristianu Kalniņu, kuri aizvadītajā svētdienā izturēja nopietnu pārbaudījumu, uzstājoties katram savā pilsētā. Visi pāri svētdienas vakarā skatītājus iepriecinās ar divām dziesmām, no kurām viena būs pilnīgi jauna un otra jau skanējusi. Studijā dzirdēsiet dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā, tomēr pāri neatklāj, ko tieši izpildītas. Zināms, ka J.Kvēpam ar E.Zālīti šajā nedēļā ar mēģinājumiem sokas sarežģītāk, jo E.Zālīte no otrdienas līdz pat piektdienai atrodas ārpus Latvijas. Kā šī prombūtne ietek-mēs pāra sniegumu?!

Žūrija dzied!

Visus dalībniekus vērtēs ierastais žūrijas sastāvs - Kristīne Zadovska, Andris Bērziņš un Mārtiņš Freimanis, kuriem pievienosies Boris Rezņiks. Kāds no šiem žūrijas pārstāvjiem kāps uz skatuves ar dziesmu, lai apliecinātu, ka ir cienīgs vērtēt šova dalībniekus!

Nenokavējiet Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pusfinālu svētdien, 31.oktobrī 20:30 tiešraidē TV3!

Prieks kopā būt!

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV