Sestdiena, 28.Janvāris 2023. » Vārdadienas svin: Spodris, Kārlis;

Jau rītvakar LNT kanālā dzirkstīs smiekli humora šovā „Karaliskais anekdošu turnīrs"

Zane Pētersone, 17.03.2011. 11:08 | komentāri (1)

Jau šo piektdien, 18.martā, un turpmāk ik piektdienas vakaru kanālā LNT pulksten 21:05 - jauns, nebijis, smieklu un humora pilns šovs „Karaliskais anekdošu turnīrs". Humora šovu vadīs spēcīgākais no Latvijas karaļiem - spēkavīrs Raimonds Bergmanis.
Jau rītvakar LNT kanālā dzirkstīs smiekli humora šovā „Karaliskais anekdošu turnīrs"

Katru piektdienu turnīrā tiksies Dailes un Latvijas Nacionālā teātra aktieri, lai aizstāvētu sava teātra asprātības slavu! Aktieriem būs jāliek lietā prasme stāstīt anekdotes, jo tieši tās būs ieroči cīņai par asprātīgākā titulu. Protams, kā īstā turnīrā pienākas, aktierus duelēties aicinās Latvju zemes spēcīgākais karalis – Raimonds Bergmanis. Turnīrā katra teātra komandu atbalstīs un ar labiem vārdiem stiprinās sekundanti: Dailes teātra sekundants ir aktieris Juris Žagars, bet Latvijas Nacionālā teātra sekundants - aktieris Voldemārs Šoriņš, par katra turnīra posma uzvarētāju lems klātesošie skatītāji, bet uzvārētāju katra posma beigās paziņos daiļā princese Magdalēna.

Pirmajā turnīra posmā, kas norisināsies jau rītvakar duelēsies sekojoši teātru pārstāvji – no Dailes teātra turnīrā piedalīsies – vienmēr šarmantais un galantais Intars Rešetins un teātra Dons Žuans Lauris Dzelzītis, bet Latvijas Nacionālā teātra godu aizstāvēs pilsētnieks ar zemnieka sirdi Ainārs Ančevskis un aktieris ar stingu vīrišķīgo stāju – Ivars Kļavinskis.

Stāsts par senu notikumu...

Tas notika Livonijas laikos, kad Latvijas Nacionālā un Dailes teātra trupām aizsākās strīds, tik pat muļķīgi, kā sākās Monteki un Kapuleti ģimeņu konflikts.

Kāda lietainā vakarā, krodziņā abu teātru trupas aktieri uzsāka ķildu - kurš asprātīgāks?

Latvijas Neatkarīgā Televīzija jau gadsimtiem, vērojot abus nemierniekus, nolēma strīdu izšķirt - aicinot tos uz īstu bruņinieku turnīru. Aktieriem būs lemts cīnīties ar spēcīgāko no ieročiem - asprātību. Un iespējams tieši šogad tiks rasta atbilde uz vienu no mūsu zemes lielākajām mīklām - kuram - Dailes vai Latvijas Nacionālajam teātrim pieder asprātīgākās trupas tituls? Tikai viens no viņiem izcīnīs asprātīgākās trupas ceļojošo kausu.

Karaliskais anekdošu turnīrs var sākties!

Kurš kuru pieveiks ar smiekliem, asu prātu un asprātību turnīra pirmajā posmā uzzini jau šo piektdien pulksten 21:05, kanālā LNT.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV