Sestdiena, 28.Janvāris 2023. » Vārdadienas svin: Spodris, Kārlis;

LNT humora šova „Karaliskais anekdošu turnīrs" pirmās sezonas noslēgums – jau šo piektdien

Zane Pētersone, 24.05.2011. 13:50

Marta vidū kanālā LNT aizsākās īsts bruņinieku turnīrs – „Karaliskais anekdošu turnīrs", lai noskaidrotu kurai no teātru trupām – Dailes vai Latvijas Nacionālā teātra pieder asprātības tituls! Šo piektdien, pulksten 21:05 tiks noskaidrots turnīra pirmās sezonas uzvarētājs.
LNT humora šova „Karaliskais anekdošu turnīrs" pirmās sezonas noslēgums – jau šo piektdien

Lai aizstāvētu savas trupas asprātības slavu, katru piektdienu turnīrā tiekas Dailes un Latvijas Nacionālā teātra aktieri. Aktieriem jāliek lietā prasme stāstīt anekdotes, jo tieši tās ir ieroči cīņai par asprātīgākā titulu.

„Karaliskajā anekdošu turnīrā" duelējušies un skatītājus smīdinājuši Nacionālā teātra brašākie bruņinieki – aktieri Ainārs Ančevskis un Ivars Kļavinskis, tikpat varonīgi cīnījušās arī daiļā dzimuma pārstāves aktrises Indra Burkovska un Līga Vītiņa. Savukārt Dailes teātra slavu spodrinājuši aktieri Intars Rešetins, Lauris Dzelzītis, Lauris Subatnieks, Dainis Grūbe, Ivars Auziņš un Gints Andžāns.

Aktierus duelēties aicina Latvju zemes spēcīgākais karalis – Raimonds Bergmanis. Turnīrā katra teātra komandu atbalsta un ar labiem vārdiem stiprina sekundanti: Dailes teātra sekundants ir aktieris Juris Žagars, bet Latvijas Nacionālā teātra sekundants - aktieris Voldemārs Šoriņš. Par katra turnīra posma uzvarētāju lemj klātesošie skatītāji, bet uzvārētāju katra posma beigās paziņo daiļā princese Magdalēna.

Kura teātra trupa uzvarēs turnīra pirmajā sezonā, uzzini jau šo piektdien, 27. maijā, pulksten 21:05 kanālā LNT!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV