Sestdiena, 28.Janvāris 2023. » Vārdadienas svin: Spodris, Kārlis;

Aicina pieteikties muzikālam TV projektam – „OKartes Skatuve. Dzimuši mūzikai"

Zane Pētersone, 26.07.2011. 13:24 | komentāri (3)

LNT, Latvijas Mūzikas Kanāls un OKarte jaunajā rudens TV sezonā ikvienam radošam un muzikālam jaunietim vecumā no 18 – 35 gadiem dod iespēju piepildīt savu kvēlāko sapni vērienīgā muzikālā, radošā šovā, kurā piedalīsies tikai un vienīgi tie, kas grib darīt, kas tic savai zvaigznei, kas tic tam, ka pēc panākumiem ir jātiecas un tos var sasniegt gan ar talantu, gan neatlaidīgu darbu.

Ja tu dziedi, raksti dziesmu tekstus vai komponē mūziku, spēlē ģitāru, bungas vai sit tamburīnu – Tev ir iespēja pieteikties šovam un kļūt par unikāla muzikāla projekta dalībnieku!

TV projekts „OKartes Skatuve. Dzimuši mūzikai" nav mācību iestāde, - tajā dalībniekiem netiks pasniegtas nodarbības, netiks norādīts kā un, ko darīt! Tas ir radošs inkubators, kurā dalībnieki varēs brīvi izpausties. Pasniedzēji, eksperti, žūrija ieteiks idejas kā uzlabot priekšnesumus vai sakomponētās dziesmas, bet dalībniekiem pašiem būs jāpieņem lēmums kā rīkoties. Dalībnieki dzīvos šova telpās, bet varēs komunicēt ar ārpasauli, izmantojot sociālos tīklus.

Pirmo reizi Latvijas TV šovu vēsturē dalībnieki paši būs noteicēji pār savām finansēm, viņi paši pelnīs, paši tērēs un paši plānos savu budžetu. Jau pēc pirmā koncerta balsošanā iegūtā nauda un ieņēmumi no biļetēm nonāks dalībnieku rīcībā. Viņiem būs nodrošināts jumts virs galvas, nebūs jāmaksā komunālie maksājumi un, veidojot savu koncertu repertuāru un dziesmas, dalībniekiem būs iespēja strādāt ar profesionāliem mūziķiem, lai sagatavotu muzikālo materiālu. Tāpat dalībnieku rīcībā būs viens no spēcīgākajiem ruporiem šovbiznesā – TV ēters. Visas sadzīviskās lietas no tā, ko ēst un vai vispār ir ko ēst vakariņās, līdz pat tam, kā dalībnieki izskatīsies uz skatuves iknedēļas koncertā – būs pašu dalībnieku ziņā.

Šova „OKartes Skatuve. Dzimuši mūzikai" dalībnieku priekšnesumus vērtēs pastāvīga trīs cilvēku žūrija – Latvijas mūzikā un šovbiznesā atzītas autoritātes. Bet savu atbalstu šova dalībniekiem varēs izteikt ikviens skatītājs, balsojot. Katru nedēļu viens dalībnieks šovu pametīs, līdz tiks noteikti talantīgākie un skatītāju mīlētākie dalībnieki!

Jau šodien var sākt pieteikties šova atlasei, aizpildot anketu Latvijas Mūzikas kanāla mājas lapā www.lmk.lv. Lielā šova atlase norisināsies 13.augustā! Ja ir kādi jautājumi vai nepieciešama precizējoša informācija – droši var rakstīt e-pastu uz okartesskatuve@lmk.lv un projekta radošā komanda noteikti jums atbildēs!

Gribi būt uz lielās skatuves? Vai gluži pretēji – darboties šovbiznesa aizkulisēs? Tu lieliski dziedi vai spēlē kādu mūzikas instrumentu? Tu jūti sevī menedžera talantu? Varbūt tieši tavā galvā dzimst sirdi plosoši teksti, kas meklē ģeniālu komponistu un izpildītāju? Bet varbūt tieši tu esi mūsu nākamais Raimonds Pauls?

Dod sev iespēju muzikālajā šovā „OKartes Skatuve. Dzimuši mūzikai!"

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV