Piektdiena, 02.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Lība, Emma;

Nākamnedēļ sāksies LNT sirsnīgie Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki

Zane Pētersone, 19.08.2011. 14:15

Jau nākamnedēļ svētdien, 28. augustā, plkst. 20:20 LNT uzsāks skanīgo un sirsnīgo dziedāšanas svētku „Dziedošās ģimenes" trešās sezonas tiešraižu ciklu.
Nākamnedēļ sāksies LNT sirsnīgie Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki noritēs 2 posmos. 1. posms ietver 2 pusfinālus – pirmais pusfināls notiks 28. augustā, bet otrais pusfināls norisināsies 4. septembrī. Katrā no pusfināliem piedalīsies 10 ģimenes, kopā 20 ģimenes no visas Latvijas. No katra pusfināla pēc skatītāju un žūrijas vērtējuma tālāk tiks izvirzītas 6 skanīgākās ģimenes, kopā 12 ģimenes, kuras uzsāks dalību Lielajos dziedāšanas svētkos. Līdz ar to, 2. posmu, kas sāksies 11. septembrī, uzsāks 12 ģimenes, kuras būs izturējušas projekta pusfinālus.

LNT ar prieku un lepnumu iepazīstina ar 10 ģimenēm, kuras, jau nākamsvētdien, atklās Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkus un sacentīsies par iekļūšanu Lielajos dziedāšanas svētkos:

Ādamsonu ģimene no Sidgundas – ģimene, kurā visi dzied no agras bērnības, saticīgā Freipiču ģimene no Talsiem, kuru pusfinālā pārstāvēs divas māsas un brālis, dzirsktoša prieka pilna un ar instrumentu prasmēm apdāvinātā Bērziņu ģimene no Kokneses, atraktīvākā ģimene ar trakām un spontānām idejām - Briediņu ģimene no Alūksnes novada, Indersonu ģimene no Aizkraukles, kuru pusfinālā pārstāvēs mamma ar divām meitām un opītis. Svētdien uz skatuves kāps arī Knapšu ģimene no Liepājas - mamma ar divām meitām, kā arī uz skatuves sola piebiedroties māsu brālēns, Putņu ģimene no Rīgas - šovam pieteicās divi lieliski dziedoši brāļi, taču, kā izrādās, arī viņu vecāki ir ļoti muzikāli, - pateicoties brāļiem, uz skatuves kāps arī puišu vecāki. Par iekļūšanu Lielajos ģimeņu dziedāšanas svētkos svētdien sacentīsies arī saliedētā Railu – Budēvicu ģimene no Jūrmalas, kuri dzied vienmēr un visur, draudzīgā latgaliešu saime – Sprukuļu ģimene no Viļakas un Šminiņu ģimene no Varakļāniem, kuru pusfinālā pārstāvēs tētis un mamma ar divām meitām, diviem dēliem, kā arī dziedāt palīdzēt divas māsīcas.

Abos pusfinālos Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos skanēs ģimeņu vismīļākās dziesmas.

Projekta „Dziedošās ģimenes" trešās sezonas žūrijā būs trīs nemainīgi žūrijas locekļi – LNT labestības projektu „Eņģeļi pār Latviju" un „Labestības diena" vadītāja un veidotāja Katrīne Pasternaka, komponists un pianists Uldis Marhilevičs un mūziķis un dziedātājs Atis Auzāns.

Skanīgā projekta „Dziedošās ģimenes" tiešraides vadīs dziedātājs Normunds Rutulis kopā ar meitu Lindu.

Stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau nākošnedēļ svētdien, 28. augustā, un turpmāk katru svētdienu LNT tiešraidē pulksten 20:20!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV