Trešdiena, 31.Maijs 2023. » Vārdadienas svin: Jūsma, Alīda;

"Dziedošo ģimeņu" fināls - svētdien

EasyGet.lv, 02.12.2011. 16:10

Šosvētdien, 4. decembrī, plkst. 20:20 LNT kanāla tiešraidē Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos tiks noskaidrota šī gada sirsnīgākā un skanīgākā dziedošā ģimene, informē LNT Pašreklāmas projektu vadītāja Zane Pētersone. Kura ģimene uzvarēs – Puncuļu vai Liepiņu?

Šobrīd abas fināla ģimenes – skanīgā Puncuļu ģimene no Rēzeknes un sirsnīgās Liepiņu meitenes no Alojas - ļoti cītīgi gatavojas svētdienas koncertam, lai ar pārdomātiem un pārsteidzošiem priekšnesumiem iepriecinātu ikvienu skatītāju un pierādītu, ka ir Latvijas dziedošākās ģimenes titula cienīgi! Fināla raidījumā katra ģimene izpildīs divas dziesmas. Puncuļu ģimene dziedās dziesmas „Dzeiveite" un „Kad Ēģiptē sniegs", bet Liepiņu ģimene uzstāsies ar dziesmām „Raganas dziesmiņa pirms sprieduma pasludināšanas" un „Kādā brīnišķā dienā".

Fināla raidījumā pārsteigumu netrūks! Latvijas dziedošo ģimeņu svētku finālā mēs atkal redzēsim un dzirdēsim visas dziedošās ģimenes, kuras šogad piedalījušās projektā.

Dziedošās ģimenes ar mums kopā ir bijušas ik svētdienas vakaru vairāk kā trīs mēnešu garumā. Šajā laikā ne tikai visi projekta dalībnieki ir kļuvuši par vienu lielu ģimeni, bet arī skatītāji ir iemīļojuši katru ģimeni, kura piedalās projektā! Katra no finālā iekļuvušajām ģimenēm ir ar kaut ko īpaša un iemājojusi daudzu skatītāju sirdīs ar saviem priekšnesumiem, vienkāršību, skanīgumu un mīlestību pret savu ģimeni un apkārtējiem!

Kura ģimene uzvarēs – Puncuļi no Latgales vai Liepiņas no Vidzemes? Skaties un atbalsti savu favorītu!

Atkal satikšanās, dziedāt prieks un degsme valdīs sirsnīgā projekta „Dziedošās ģimenes" tiešraidē jau šo svētdien, 4. decembrī, plkst. 20:20 LNT kanālā!

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV