Trešdiena, 07.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Gaida, Arnis;

"OKartes skatuvē" skanēs dziesmas latviešu valodā

EasyGet.lv, 17.02.2012. 10:45

Šovakar, 17. februārī, muzikālā šova "OKartes skatuve" lielajā koncertā dzirdēsim dziesmas, kas vienojušas mūsu tautu, un liks atcerēties, cik daudz spēka un enerģijas sniedz skaistākās dziesmas latviešu valodā, informē šova galvenā redaktore Gunta Kuļbanska.
"OKartes skatuvē" skanēs dziesmas latviešu valodā

"OKartes skatuves" jaunie mūziķi koncertā izpildīs gan sen pazīstamas, gan pēdējos gados iemīlētas dziesmas - tās būs kompozīcijas, kas dažādos laikos bijušas mīļas latviešiem visā pasaulē.

Koncertu atklās viens no skatītāju pēdējo nedēļu favorītiem, dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis, kurš izpildīs grupas "Līvi" skaņdarbu "Zābaku dziesma". Īpaši atbildīgs koncerts būs Lingitai Linai Bopulu, kura uzņēmusies dziedāt atmodas himnu - Ievas Akurāteres izpildīto lūgšanu "Manai tautai". Turpretī Pujāts, kā īsts liepājnieks, visus priecēs ar patriotisko dziesmu "Liedagā", bet jaunākais "OKartes skatuves" dalībnieks Toms Bokums, kurš šovā ienāca tikai pirms nedēļas, uz lielā koncerta skatuves debitēs ar "Līvu" dziesmu "Vairogs".

Latvisko dziesmu koncertā skanēs arī viens pirmatskaņojums - pēdējo divu nedēļu uzvarētāja Antra Stafecka izpildīs dziesmu "Maldugunis dzēšot", kurai viņa rakstījusi mūziku, bet viņas mamma Ilze Mūrniece - vārdus.

Aicinot uz piektdienas koncertu, dalībnieki arī skatītājus rosina ieklausīties, cik skaistas ir dziesmas latviešu valodā, un atcerēties, cik īpašas daudzas no tām ir Latvijas vēsturei.

Koncertu kopā ar žūrijas priekšsēdētāju šova repertuāra direktoru Guntaru Raču vērtēs šarmantā un stingrā dziedātāja, šova vokālā pedagoģe Ieva Kerēvica un daudzu populāru dziesmu izpildītājs, kurš aktīvi aizstāv dziedāšanu latviešu valodā, Kārlis Bumeisters, jeb Kaža.

Pēc koncerta "OKartes skatuves" dalībnieki kopā ar saviem radiem un draugiem atpūtīsies izklaides Kanāla 2 bārā, Elijas ielā 17.

Koncertu tiešraidē varēs vērot LNT un izklaides Kanālā 2 pulksten 20.40, bet ballīti, kas norisināsies pēc koncerta, tiešraidē rādīs Kanāls 2.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV